Diskuse

Škroupovo náměstí zachráněno

Vložit nový příspěvek

Radnice se nevzdává nesmyslů s podzemními garážemi

2.10.2008 14:29 vložil josefkarel

Ano, urychleně musíme založit OS na záchranu vnitrobloku Ondříčkova, Kubelíkova, Bořivojova! Tam také modrá radnice plánuje výstavbu šestipodlažních podzemních garáží s jedním nadzemním patrem. A to v prostoru, kde jsou podle sdělení mokré písky a vysoké paneláky a nižší domy v Kubelíkově by mohly ujet. Na jednání 15. 9. 2008 na stavebním odboru Prahy 3 byla žádost o stavební povolení zamítnuta zejména z nálezu Hygienické stanice Prahy (hluková norma). Uvidíme dále, jak budou postupovat dále naši zastupitelé, aby hájili zájmy svých voličů než zájmy svých podnikatelů. Hlavně ti z ODS!!! Firma, která se ucházela o stavební povolení "Inženýring" vznikla v červenci 2007 a vložila do akciové společnosti nepeněžní vklad 33 mil. Kč ve formě budovy. A o jejich kvalitách a schopnostech nic nevíme natož co postavila z veřejných peněz! Nevíme, zda-li byla vybrána ve veřejné soutěži nebo byla oslovena jako firma v rámci veřejné zakázky. To nám budou muset radnice sdělit, jistě mají nějaké usnesení k tomu! Jinak jim to osladíme! Zastupitelé všech stran už se konečně probuďte!
To jsou podmínky podnikání! Jak promluvil straník z ODS Lochman při jednání (parafráze) - chceme vaše dobro snížením parkujících aut.hlediska! My si naše dobro nenecháme vzít slibujeme panu Lochmanovi! Vymeťe už konečně ten Augiášův chlív na MČ Prahy3!


Reagovat  Reagovat s citací


Tohle byl nesmysl...

9.9.2008 23:32 vložil chk

...už od prvního pohledu. Divím se, že se tím vůbec někdo vážně zabýval. Výstavba by byla šíleně drahá, takže pro místní by to nebylo. Možná jako krátkodobé parkování pro dojíždějící, což by zase přitáhlo mnoho aut do míst, kde by dopravy mělo být co nejméně.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama