Diskuse

Další soudní výhra pro Kauza3!

Vložit nový příspěvek

Žižkovské listy

20.5.2014 21:20 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Tak jsem si dnes z kaslíku vytáhl nové Žižkovské listy. Kromě obvyklých agitačně /pomlouvačných článků a oslavy prince místí ODS pana Bellua, mě zaujala především ta věc, že si zcela přestali hrát, na nezávislý časopis placený z inzerce. No považte sami. 36 barevných stránek na kvalitním papíře. Sice naprosto vylhaný, ale přesto profesionálně zpracovaný obsah početné redakce. A teď pozor. V celém čísle není jediný komerční inzerát. S vyjímkou poslední stránky, jež slouží jako pozvánka na "nekomerční" festival v Akropoli tam není jediný řádek placené inzerce. Evidentně vyschl i penězovod z Pražské plynárenské (dříve se tam angažoval Hurda).


Reagovat  Reagovat s citací


bulvár

21.5.2014 00:12 vložil Simeon Popov

Dobrý den, no v Pražské plynárenské, a.s. v dozorčí radě změny nenastali. Co se týče plátku ŽL, tak to by byla zde velice smutná povídka nebo příběh. Obsah se žurnalistikou nemá nic společného.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: bulvár

21.5.2014 19:19 vložil TRP

Slyšeli jste slovo boží! O tom náš mediální GURU něco ví :-)


Reagovat  Reagovat s citací


gratulace

13.5.2014 15:55 vložil Matěj Franc

Gratuluji. Ten Hurda musí být fakt magor.


Reagovat  Reagovat s citací


Podivné učinkování P.Hurdy! V čem nemá prsty!

29.4.2014 22:15 vložil petr

Vyšetřují Opencard. Článek ze čtvrtka 24.dubna 2014, Metro Praha.
Rozlousknout kauzu Opencard zkusí nová parlamentní vyšetřovací komise.
Cituji.\" Z projektu podle jejich slov (bývalé zastupitelky na \"velké radnici\" Jany Ryšlinkové) zřejmě profitovali pražští kmotři Roman Janoušek, Ivo Rittig a Pavel Hurda! a někdejší městští politici v čele s Pavlem Bémem.
Vskutku svoloč nejvyššího formátu. A to P.H. byl dodedávna předseda oblastní rady ODS Prahy 3.! Najdou se lidé v ODS, aby modrého původně veksláka, později svazáka, nyní kmotra likvidovali z pozic zastupitele pro Prahu 3 a Hl. město Praha? To už není normální, amatérský boxére , vyučený topenáři P.H!
Zlikvidoval jsi P.H. důvěryhodnost členů ODS! A \"Ing\" Slazskovský propojením na kmotra Mrázka jak bysmet. Odtáhněte do HAJZLU!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Podivné učinkování P.Hurdy! V čem nemá prsty!

2.5.2014 01:59 vložil Karel

Chapadlo chobotnice dopadlo konečně dopadlo i na ODS Prahy 3. V podivné kauze jede i bývalý předseda oblastní rady ODS na Praze 3 modrý kmotr PetrHurda. On je ukázkou poměrů v politice skupiny ODS, jen tak je současně zastupitelem na Praze 3 a zastupitelem na "velké radnici". Co politik ODS to buď kmotr nebo sukromník MUDr. Viz soudruhové Seemana, Punkwirta, Rosenkrance, Bulíškovou. Mezi těmito "odborníky" nesmí chybět dynosaurus Pecka a milovním Mrázka Ing. Svetkovský. Žižkovská sebranka- restaurace se postěhovala z Chlumovy 1 na adresu Olšanská 7. Tam je najdete!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama