Kauza3 pod hrozbou žaloby

Kauza3 pod hrozbou žaloby

Dnes jsme v redakční poště našli nepříjemné překvapení. Společnost RACHOT Production s.r.o. se prostřednictvím paní advokátky JUDr. Moniky Forejtové nechává slyšet, že Kauza3 poškozuje její dobré jméno a svým konáním způsobila finanční újmu. V průběhu následujících dnů máme uhradit škodu ve výši bezmála 40 000 Kč na účet společnosti.

 


Hlavním prohřeškem našeho zpravodaje má být zveřejnění článku PhDr. Martina Valenty (zastupitel za SZ) v rubrice „Názory zastupitelů Prahy 3“. Text s titulkem „ODS Praha 3 radí - jak vyrabovat veřejný rozpočet“ popisuje provázanost firem kolem Paláce Akropolis, které jsou pravidelnými příjemci kulturních grantů Prahy 3. Společnost RACHOT Production s.r.o. sídlí na adrese Kubelíkova 1548/27, tedy přímo v Paláci Akropolis (Palác Akropolis jak známo patří radnímu Prahy 3 a předsedovi ODS Praha 3 Pavlu Hurdovi).

Pro zájemce předkládáme k prostudování dopis zmíněné paní advokátky. Z korespondence lze vyčíst podrobnosti a myšlenkové pochody žalobce.

Celý dokument naleznete ZDE ve formátu PDF.

Dopis je adresován nejen nám, ale i panu zastupiteli Valentovi. O dalším průběhu vás budeme informovat.
 


Související články

PhDr. Martin Valenta: ODS Praha 3 radí - jak vyrabovat veřejný rozpočet

Názory
Tento čtvrtek 24. dubna 2008 se od 16. 00 v zasedací síni budovy radnice na Havlíčkově náměstí uskuteční 8. zasedání Zastupitelstva Městské části Praha 3. Všem občanům a daňovým poplatníkům (nejen) Prahy 3 lze vřele doporučit, aby si našli čas, zúčastnili se a položili jednoduchý dotaz radním a předsedovi ODS Praha 3 Pavlovi Hurdovi – proč rabujete pro ...pokračování
reklama