Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Jak v Rusku

2.4.2012 18:46 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Nereaguji na ten původní příspěvek, ale čistě na Váš. Pan Konvička ve svém článku pouze rekapituloval informace obecně známé. Prakticky vše co uvedl zaznělo například i v článku uveřejněném v HN v roce 2004. Ostatně ani žaloba neuvádí, že by některá z informací, jež se objevila v článku byla nepravdivá.
Tedy - pokud pan Hurda podniká takovým způsobem, že zveřejnění ověřitelných a pravdivých informací poškozuje jeho vlastní podnikání, není to chyba pana Konvičky, ale čistě pana Hurdy.

Osobně věřím v nezávislost soudů a jsem přesvědčen, že pan Konvička nebude odsouzen. Podle mě s tím počítá i sám Hurda a jediným cílem této žaloby je jen zastrašování a pruda Kauzy3. Ostatně stejně vnímám i ostatní žaloby.

A pak ještě jedna poznámka. Nestrašte tu komunisty. Komunisty tu asi nikdo nechce. Komunismus byl bezpochyby zlo a asi všichni jsme rádi, že to máme za sebou. Na druhou stranu mi přijde hloupé, říkat si bezmála 1/4 století po pádu komunismu, že to co se tu děje je vlastně super a že se můžeme plácat po zádech, jak jsme s komunisty zatočili a musí nám to stačit. Nestačí - demokracii si musíme nejprve zasloužit.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama