Diskuse

Palác Akropolis údajně utrpěl ztrátu II.- Aktualizace

Vložit nový příspěvek

pokračování?

30.3.2012 22:53 vložil Mišoun

Dobrý večer, s napětím čekám na pokračování - jak vše dopadlo?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: pokračování?

2.4.2012 12:39 vložil Michal

Další stání 16.4. od 13h, první stání bylo jen oťukávání :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: pokračování?

2.4.2012 23:35 vložil chk

Je to veřejně přístupné......? :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: pokračování?

3.4.2012 08:36 vložil Michal

samozřejmě, už při prvním jednání byla účast veřejnosti


Reagovat  Reagovat s citací


děkuji

15.3.2012 21:06 vložil Radek Stamenov

Děkuji Vám za ten boj. Jako bývalý předseda výboru SVJ Kubelíkova 25 jsem měl několikrát tu čest, tehdy ještě bez znalosti okolností. Ta koncentrace arogance je opravdu obdivuhodná, stejně jako patolízalství všech spolupracovníků dotčeného podnikatele.
Vaše úsilí dává naději ostatním, jež to cítí stejně, jen nemají tolik odvahy a schopností (a píle samozřejmě). Díky


Reagovat  Reagovat s citací


Re: děkuji

15.3.2012 23:18 vložil Michal Konvička

Díky za podporu, myslím že doba začíná přeci jen pomalu nazrávat. Pan Hurda velmi nelibě nese svoji kritiku. A nervozita stoupá, projekt Nákladového nádraží se nevyvíjí tak, jak bylo naplánováno. Do budoucna by měli spolu sousedé problematické Akropole více komunikovat a postupovat společně. To co se zde odehrává v nočních hodinách je dále neudržitelné...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: děkuji

21.10.2012 22:49 vložil Josef

jen poznámka, dům Víta Nejedlého 15 - podívejte se na obchodní rejstřík a propojené osoby. Pavel Smeták snad nemůže být brán vůbec jako důveryhodný svěděk ve Vašem případě. Ten Hurda už ani nemá čisté lidi na své hry.


Reagovat  Reagovat s citací


Baleno

14.3.2012 22:04 vložil chk

Realitní kancelář Baleno zprostředkovává pro MČ Praha 3 veškerou privatizaci bytového fondu, od jednání s nájemníky, proměřování bytů, vypracování kupních smluv a jejich uzavírání až po pomoc při vytváření společenství vlastníků. Je to tedy firma, která má velmi úzké kontakty na MČ Praha3.
O to působí více "přitažené za vlasy" vše, co autor článku popisuje.
Neuvěřitelné je i jen tak jednoduché vydání platebního rozkazu v takto evidentně z prstu vycucané kauze. Chápu, kdyby se jednalo o nějaký nesplacený dluh podložený jasnou smlouvou a pěti doporučenými upomínkami, ale vystavit platební rozkaz na základě jakéhosi mlhavého odstoupení od smlouvy s tím, že když se do určité velmi krátké doby neodvoláte, tak už vlastně není dovolání, je opravdu poněkud nestandardní. Dotyčná soudkyně by to asi měla podrobně vysvětlit a zřejmě by se to měli dozvědět i její odpovědní nadřízení.


Reagovat  Reagovat s citací


Tohle se nevidí

22.2.2011 14:02 vložil Zdeněk Zábojník

Zatím v této zemi nebylo zvykem, aby někdo platil škodu, která údajně vznikla napsáním článku. V nezávislost soudkyně mám pochybnosti. Asi jste udělal chybu, že jste si nenajal advokáta hned, ale až po vydání platebního rozkazu. Takže stačí si přečíst libovolný, kritický článek kohokoliv vůči komukoliv. Pak vyfabrikovat libovolnou částku a vymáhat škodu, drsné.


Reagovat  Reagovat s citací


tak tohle je naprosto sileny

18.2.2011 15:13 vložil LLLLLL

to je likvidace pekne po bolsevicku, misto zavreni ekonomicka likvidace. hlavne nevymeknete a nenechte se od toho zlodeje Hurdy vydirat, tohle by melo jit do televize a sudte se az to skonci u ombudsmana nebo evropskyho soudu. tohle Hurdovi nesmi projit! Myslim ze tentokrat zasel moc daleko.


Reagovat  Reagovat s citací


Palác Akropolis

16.2.2011 14:36 vložil Růžičková

Všichni víme, jak to na Praze 3 chodí a chodilo a jak to bylo s kauzou Akropolis a s dalšími kauzami, ve kterých Hurda figuruje. Rozsudek Vrchního soudu sice Hurdu osvobodil, ale to ještě neznamená, že to tak neproběhlo. Divím se, že si lidé všechno nechají líbit, od rozkradení státu až dejme tomu po povinné pojištění do povinných penzijních fondů, aby bylo nadále co rozkrádat.


Reagovat  Reagovat s citací


Oni jsou prostě mstiví

15.2.2011 23:05 vložil Pražan odjinud

když se někdo dopouští leváren, tak bývá i neuvěřitelně mstivý. Jako by to k takovému povahovému rysu patřilo. Zde je také takový jeden případ o perzekuci: http://www.privatizacepraha2.cz/


Reagovat  Reagovat s citací


Jak v Rusku

15.2.2011 07:22 vložil Petr

Tohle je klasická situace - ODS ovládá soudy, policii a má plno právníků, kteří z nich žijou. Cítím za tím Terringela a jemu podobné.
V praxi to vypadá tak, že když napíšete článek o tom, že někdo z ODS se chová kriminálně, tak hned dostanete trestní oznámení - třeba na ušlý zisk. Soudy vás ihned odsoudí, to je pojištěné, no a pak můžete napsat další článek, že někdo něco ukradl, po kterém přijde další oznámení a tak to jde až do té doby, kdy nemáte ani korunu, nebo kdy vás to přestane bavit.
Kde to jsme, přátelé?
Rozdíl oproti době nedávno minulé je v tom, že člověka rovnou nezavřou. Ale jinak vidím silnou paralelu s komunismem. Vždyť také všichni ti Hurdové a další z komunisku vzešli... Bez komoušů by si v normální společnosti ani neškrtli..
A co na to Hujová? Té jde jenom o zastavění nákladového nádraží.. Takže je s Hurdou jedna ruka.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Jak v Rusku

2.4.2012 18:11 vložil Ez3kiel

Nehodlám soudit nic z předchozího napsaného jen reagovat na tento koment. Pokud budete podnikat ve stavebnictví a já v novinách rozmáznu že podvádíte a vaše stavby padají lidem na hlavu asi se taky budete chtít soudit. Pak už je jen na soudu a důkazech obou dvou stran jak to dopadne. Za komunistů by pana konvičku rovnou zavřeli a ještě by dávali jeho rodině co proto. dnes má právo se bránit a dokazovat seč mu síly stačí.

Pro všechny nechápavé nezastávám se Hurdy ani Konvičky jen nechápu, proč je pro někoho nepochopitelné, že někdo podá žalobu na někoho, kdo ho pomlouvá, či o něm šíří lživé, nepravdivé, nebo dehonestující informace. Buďme rádi že takovou možnost v dnešní době máme. Svobodu slova lze také zneužít.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Jak v Rusku

2.4.2012 18:46 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Nereaguji na ten původní příspěvek, ale čistě na Váš. Pan Konvička ve svém článku pouze rekapituloval informace obecně známé. Prakticky vše co uvedl zaznělo například i v článku uveřejněném v HN v roce 2004. Ostatně ani žaloba neuvádí, že by některá z informací, jež se objevila v článku byla nepravdivá.
Tedy - pokud pan Hurda podniká takovým způsobem, že zveřejnění ověřitelných a pravdivých informací poškozuje jeho vlastní podnikání, není to chyba pana Konvičky, ale čistě pana Hurdy.

Osobně věřím v nezávislost soudů a jsem přesvědčen, že pan Konvička nebude odsouzen. Podle mě s tím počítá i sám Hurda a jediným cílem této žaloby je jen zastrašování a pruda Kauzy3. Ostatně stejně vnímám i ostatní žaloby.

A pak ještě jedna poznámka. Nestrašte tu komunisty. Komunisty tu asi nikdo nechce. Komunismus byl bezpochyby zlo a asi všichni jsme rádi, že to máme za sebou. Na druhou stranu mi přijde hloupé, říkat si bezmála 1/4 století po pádu komunismu, že to co se tu děje je vlastně super a že se můžeme plácat po zádech, jak jsme s komunisty zatočili a musí nám to stačit. Nestačí - demokracii si musíme nejprve zasloužit.


Reagovat  Reagovat s citací


Do právního státu...

14.2.2011 22:57 vložil chk

...máme ještě daleko. Zatím je to spíš divoký západ - kdo má větší bambitku, vede :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama