Diskuse

Palác Akropolis údajně utrpěl ztrátu II.- Aktualizace

Vložit nový příspěvek

Re: Jak v Rusku

2.4.2012 18:11 vložil Ez3kiel

Nehodlám soudit nic z předchozího napsaného jen reagovat na tento koment. Pokud budete podnikat ve stavebnictví a já v novinách rozmáznu že podvádíte a vaše stavby padají lidem na hlavu asi se taky budete chtít soudit. Pak už je jen na soudu a důkazech obou dvou stran jak to dopadne. Za komunistů by pana konvičku rovnou zavřeli a ještě by dávali jeho rodině co proto. dnes má právo se bránit a dokazovat seč mu síly stačí.

Pro všechny nechápavé nezastávám se Hurdy ani Konvičky jen nechápu, proč je pro někoho nepochopitelné, že někdo podá žalobu na někoho, kdo ho pomlouvá, či o něm šíří lživé, nepravdivé, nebo dehonestující informace. Buďme rádi že takovou možnost v dnešní době máme. Svobodu slova lze také zneužít.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Jak v Rusku

2.4.2012 18:46 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Nereaguji na ten původní příspěvek, ale čistě na Váš. Pan Konvička ve svém článku pouze rekapituloval informace obecně známé. Prakticky vše co uvedl zaznělo například i v článku uveřejněném v HN v roce 2004. Ostatně ani žaloba neuvádí, že by některá z informací, jež se objevila v článku byla nepravdivá.
Tedy - pokud pan Hurda podniká takovým způsobem, že zveřejnění ověřitelných a pravdivých informací poškozuje jeho vlastní podnikání, není to chyba pana Konvičky, ale čistě pana Hurdy.

Osobně věřím v nezávislost soudů a jsem přesvědčen, že pan Konvička nebude odsouzen. Podle mě s tím počítá i sám Hurda a jediným cílem této žaloby je jen zastrašování a pruda Kauzy3. Ostatně stejně vnímám i ostatní žaloby.

A pak ještě jedna poznámka. Nestrašte tu komunisty. Komunisty tu asi nikdo nechce. Komunismus byl bezpochyby zlo a asi všichni jsme rádi, že to máme za sebou. Na druhou stranu mi přijde hloupé, říkat si bezmála 1/4 století po pádu komunismu, že to co se tu děje je vlastně super a že se můžeme plácat po zádech, jak jsme s komunisty zatočili a musí nám to stačit. Nestačí - demokracii si musíme nejprve zasloužit.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama