Diskuse

Robert Hurda pokračuje ve špinavých praktikách

Vložit nový příspěvek

Jak podniká rodina HURDů

22.10.2010 23:44 vložil nevolič stny modroptáků vedených kmotrem PH

Podíval jsem se na www.justice .cz a zjistil jsem o Robertovi- synovi Pavla H z prvého manželství toto: všude se točí Pavel Hurda, Robert Hurda a Bc. Miroslava Hurdová v různých obměnách v orgánech představenstva či dozorčích radách rodinných a.s. Jsou to: MOBILE PAY,(8 mil.Kč), BREDERODE, OVAMBO, PRETZOEL, TRICHOLOMA (obvykle s kapitálem 2 mil.Kč), REOPOS (tam je kapitál 6 mil Kč, u SMABIK (tam je kapitál 20 mil.Kč). Což je ale u Roberta H. zajímavé, je to, že jeho adresa je uváděna Praha 5, Lipence,U lip 482 , ale najednou se objeví ve statutárním orgánu- člen výboru Společenství vlastníků jednotek Čajkovského 1416/5 Praha 3! Že by zase podivná loupež komunálního bytu- privatizace synáčka kmotra? Možná, že opakují stejnou cestu jako u modráka Lochmana!
A co mladá druhá žena - Bc. Miroslava Hurdová- ta je uváděna adresou Praha 3, Ondříčkova 37- ale tam již dlouhodobě nebydlí a odstěhovala se! Takže by kmotr Hurda měl svou ženu uvědomit, aby neuváděla klamné údaje a neplatné v Obchodním rejstříku Ministerstva spravedlnosti České republiky! Kolem kmotra se stále něco děje!


Reagovat  Reagovat s citací


Je mi líto,

18.10.2010 23:54 vložil Pražan odjinud

že nemůžu dělat nic víc, než šířit jméno Hurda i za brány Žižkova: http://www.klubpraha7.cz/?p=729
Možná, snad, až se stane populární jako Milan Jančík na Smíchově, něco se třeba změní...


Reagovat  Reagovat s citací


Hurda dělá fotříkovi čest

18.10.2010 16:32 vložil Pedro

Jaký otec, takový syn. že je Hurda starší prevít potvrzuje tím, že nechá svého povedeného synáčka, aby prováděl takovéto sviňárny. Jak Pavel Hurda tvrdí, nejdůležitější je pro něho svoboda. Což se dá pochopit, když seděl nějakou dobu v chládku (nikoliv ovšem jako disident). Co ale zřejmě za celý svůj život nepochopil, že svoboda končí tam, kde začíná svoboda někoho jiného. Řečeno jinak, svoboda pana Hurdy končí tam, kde začíná svoboda občanů Prahy 3 a zároveň začíná tam, kde svoboda těchto občanů končí. Stejně jako celá ODS má pořád plnou tlamu řečí o podvratných živlech a pak vidíte tu realitu, kdy rozdává podpásovky všude kolem. Pane Hurdo, víme, že čest Vám nic neříká, ale tohle je už více než trapné!!!! :)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Hurda dělá fotříkovi čest

18.10.2010 16:49 vložil Vilem

...a navíc skoro v přímém přenose!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama