Diskuse

Jmenný seznam všech kandidátů do zastupitelstva Prahy 3

Vložit nový příspěvek

Pánové redaktoři, co nám to tady předvádíte

29.8.2014 16:10 vložil JSJS

Pánové redaktoři, co nám to tady předvádíte?
Pozorný čtenář si přečetl na kandidátkách, které jste uveřejnili, že 4 z vás, vydavatelů Kauzy 3, kandidují za 3 politické strany:
p. Trejtnar – Žižkov nejen sobě
p. Konvička – Demokraté Jana Kasla, dříve Věci veřejné (lze najít v archivu Kauzy 3, podívejte se ostatní čtenáři)
p. Ptáček a p. Vronský – TOP 09.

Vždy jsem si myslel, že Vaším posláním, je prostřednictvím internetové a posléze tištěné Kauzy 3 hlídat demokracii, pořádek a spravedlnost, jakožto rádoby novináři, respektive redaktoři. A ejhle, z redaktorů politici, z Kauzy 3 blábol.
Tak jako mnozí jiní ostatní jsem očekával, že budete superaktivní ve věcech problematických záležitostí paní starostky, ať to byli humři nebo i následně nesmyslná faktura, za nesmyslné práce, údajně posudek a v neposlední řadě, že budete jakožto správní hlídači pořádku a spravedlnosti pranýřovat pana Stropnického za totální černý výlep, který provedl na Žižkově, a vy stále mlčíte, články potlačujete fotkami s výkopy staveb z první republiky, popřípadě tam dáte nesmyslný článek s exhumovaným politickým turistou p. Mikeskou. Závěrem lze říct, že jste pro mě osobně a i pro další neznámé, kteří vám od začátku fandili velkým zklamáním…

Vím, že pan Ptáček a všichni ostatní najdete spoustu argumentů proto, abyste nám duchaplně vysvětlil, proč to vlastně děláte, ale já už vám nevěřím.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Pánové redaktoři, co nám to tady předvádíte

29.8.2014 16:26 vložil Jirka Ptáček

Dovolím si Vám odpovědět tímto odkazem.
http://www.kauza3.cz/dobre-kauzy/komu-slouzi-kauza-3.html


Reagovat  Reagovat s citací


Pánové redaktoři, co nám to tady předvádíte

30.8.2014 14:54 vložil Michal Konvička

milý anonyme JSJS, pokud se domníváte, že Kauza3 je blábol, pak mám pro vás jednoduché řešení, přestaňte ji číst. Vaše ostatní připomínky jsou taktéž bezpředmětné, o humrech paní starostky si zde na kauze3 můžete přečíst článek, černý výlep místostarosty Stropnické je vyfocený a bohatě komentovaný na našem FB profilu a článek Tomáše Mikesky jsme uveřejnili tak jako každému jinému, kdo přijde s komunálním tématem a příspěvek má jen trochu hlavu a patu. Pokud sám napíšete článek s tématem Prahy 3 a nebude to jen snůška výpadů a invektiv jako váš komentář, rádi vám ho uveřejníme. Zdraví. Michal Konvička


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama