Diskuse

JUDr. Tomáš Sunegha: Dvě stébla jednoho to(p)noucího

Vložit nový příspěvek

Demokracie na Žižkově?

31.10.2014 16:22 vložil Jana

Stále se kdosi ohání demokracií! Ale já ji na Praze 3 - Žižkově opravdu za poslední roky nepotkala ani náhodou. Ani jsem se s ní nesetkala. Pokud volby vyhraje určitá strana-tato má být také zastoupena ve vedení! Ovšem to, že dosavadní starostka z TOP 09 výsledky voleb neuznává a jedná s jinými stranami - krom té vítězné...to je u mne prasárna! To není Demokracie...ale co se dá očekávat od takovéto strany - když zve k jednání zástupce ODS, kteří takovouto obdobnou hnusotu vlastně započali! Potom ať se nikdo nediví-že občané nejdou k volbám...nechtějí se na těchto machinacích podílet a vyjde na stejno, zda se volí či nikoliv. Začínám se stydět za to, že jsem občanem takového státu-kde se halasně křičí o demokracii a v tichosti se demokracie zaměňuje za podrazáctví! J.Pintrová


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Demokracie na Žižkově?

31.10.2014 16:40 vložil Dana

Omyl. Demokracie je o většině. Ke Stropnickému se většina nepřiklonila, k Hujové ano. Proč tomu tak bylo, by si měl srovnat pan Stropnická sám.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Demokracie na Žižkově?

31.10.2014 16:52 vložil adsad

Tak to je spíše otázka pro TOP 09, proč odmítla nabídky ŽNS. Mohla mít výhodnější podmínky než bude mít v koalici s ODS a ČSSD.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama