Diskuse

JUDr. Tomáš Sunegha: Dvě stébla jednoho to(p)noucího

Vložit nový příspěvek

31.10.2014 16:56 vložil Šimák

Pane Senugho, podobný zhrzený patetický výlev jsem nečetl od slavného Paroubkova povolebního projevu o návratu února 48 v roce 2006. O tom je přeci zastupitelská demokracie, že se spojí strany, které dají dohromady většinu a vítěz voleb prostě nemusí být součástí koalice. To je prostě poměrný systém, který dává větší možnosti menším stranám. A ten přeci lidovci přeci zuby nehty vždy hájili proti většinovým systémům nebo systémům s většinovými prvky. Chápu, že KDU-ČSL není za ty roky u vesla s kýmkoliv od první republiky, přes protektorát a komunistický režim až po současnost na opoziční roli příliš zvyklá, ale zkuste to brát trochu sportovně.
Mimochodem, že vám nevadí, že to proti vítězi voleb táhne ještě víc různorodá koalice včetně komtrovských kluků Ivánka Ička Langra na radnici v Olomouci? Ahá, tam vlastně v tý koalice jste, že jo? :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re:

3.11.2014 11:10 vložil sunegha

Dobrý den,

po mém soudu jde o to jaký byl nabídnut volební program a co se s takovou nabídkou stane po koaličních vyjednáváních. V případě vzniklé koalice si porovnejte záměr a výsledek ...Zatím jsem zaznamenal, že seniorským ombutsmanem má být (šťastný ?) stávající úředník radnice...
Hlavně dávejte pozor, co se bude dít v oblasti investic a dotací..

Dále:

1. Za protektorátu lidová strana nesměla působit.
2. Členem lidové strany jsem od r. 1997, takže předchozí období znám jen z vyprávění.
3. V Olomouci nebydlím.
Na dění v Olomouci vliv nemám. Pokud tam má Ivan Íčko vliv na tamní radnici je to neveselá situace.

JUDr. Tomáš Sunegha, člen KDU-ČSL, zvolený na kandidátce ŽnS


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama