Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: stále špatně

22.6.2015 13:15 vložil sunegha

Dobrý den, vážený kolego,

Jak má člen opozice hlasovat Vám naznačit nemohu, nechci a ani bych se toho neodvážil, protože s Vámi souhlasím v tom, že je naprosto správné a zásadové vždy hlasovat v souladu se svým svědomím, přesvědčením , názorem a politickým programem. Už vůbec netvrdím a tvrdit nechci, že vše co předkládá vládnoucí koalice je špatné a že si podporu nezaslouží. Každá prospěšná věc si podporu zaslouží. Nemusíme se ale shodnout v tom, co je to dobrá věc. Jestli je dobrou věci např. mrhání veřejnými prostředky nebo podpora záležitostí, které nikdo ve svém volebním programu neměl. Já si myslím, že takovéto věci si podporu nezaslouží.

Nicméně se domnívám, že pokud se členové politické strany sami zahrnují či jsou sami zahrnováni třetí stranou do opozice, tak by se asi měli jako opozice nějak zřetelně projevovat. Já za takovou odlišnost pokládám prezentací odlišného názoru, který se následně projeví v hlasování.
Osobně se domnívám, že ten, kdo je nebo se - označuje za opozici a přitom podporuje vládní návrhy, opozicí objektivně není.
Jestli-že opozice ve věcech, které já pokládám za zásadní, podporuje vládnoucí koalici, tak je v mých očích nanejvýš opozici smluvní nebo resp. není opozicí vůbec.

Mohu se zeptat, zda a případně z jakých důvodů se pokládáte za opozičního zastupitele ?

Děkuji za odpověď

S pozdravem

JUDr.Tomáš Sunegha, člen KDU-ČSL zvolený na kandidátce ŽnSantispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama