Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Charakter k pohledání - Stropnický

29.10.2014 14:40 vložil sunegha

Koalice malých stran se v Praze 3 začínala připravovat - u vědomí existence Hurdistánu, myslím v r. 2002. Pokud si pamatuji, tak
se jednalo v zásadě o totožné politické strany jako nyní a dále další pol. strany jako ED SNK, VV, SPOZ a možná i další s tím že v nejenom případě šlo o stejné lidi. Vedle nich se pak jednalo s občanskými aktivisty. Hledali jsme, co nás spojuje a našli jsme to.
Nikdy se těchto jednání neúčastnily strany ODS, Soc.dem a KSČM. Nebyly totiž přizvány. Tím chci napsat, že poprvé spolu o předvolební koalici jednali SZ a KDU-ČSL v r. 2002. Jedním z výsledků těchto historických jednání byl vznik předvolební kolice ŽnS v minulé i současném volebním období.
O privatizaci jako volebním programu se mluvilo již v r. 2002.
Všechny strany ŽnS mají mj. splečný společný zájem na zabránění způsobu výkonu moci v podobě, který předvádělo osvědčené souručenstvívedené ODS.
Pokud vím, tak pan Stropnický je svobodný člověk a může se bavit s jinými svobodnými lidmi o čemkoliv. Jak to bylo a jestli bylo vyjednáváno s ANO nemohu napsat, neboť to nevím. Pokud vím, tak ŽnS nemá s ANO uzavřenou jakokoliv písemnou smlouvu. Jak to mají uvnitř Zelených nevím.
Pokud je mi známo pan Stropnický není součástí oficiálního vyjednávacího týmu pro vyjednávání mezi ŽnS a ODS.

Tomáš Suneghaantispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama