Diskuse

Reakce na příspěvek

mrtvá Topka na trojce

1.11.2014 11:28 vložil P.K

Kníže po volbách prohlásil, že Topka musí s pokorou uznat svou prohru a rozhodnutí voličů. Se sebereflexí vyhodnotit a být lepší a silnější v dalších volbách. No a copak nám to tady paní Hujová udělala? Ůplně pravý opak. Podle mého názoru poškozuje jméno TOP 09 a je pouze otázka času kdy na to doplatí. Jak jsem již zde psal, volil jsem Kasla, ale pokud bych si měl vybrat mezi Stropnickym a Hujovou, mám jasno. Po přečtení všech příspěvků bych si dovolil položit jednu otázku a byl bych moc rád, kdyby zareagoval pan Ptáček (nosič kabelek pí. Hujové).
Topka měla šanci s pokorou přijmout výsledek voleb, jít do pohodlné, dvoubarevné koalice se ŽnS a dokonce mít až 4 radní. Místo toho se hned po volbách spolčila s ČSSD a sestaví čtyřbarevný slepenec s ODS, kterou poslední 2 roky kritizovala za zpronevěřené finance na radnici. A teď nám voličům chce namluvit, že se pro tento tah rozhodla kvůli rozpočtové zodpovědnosti. Myslíte to opravdu vážně? Volba pro město je druhá ODS a pokud by pí starostka byla chytrá, tak ví, že ODS je její jediný přímý konkurent.
Nemluvě o napojení "nové ODS" na tu starou v čele pana HURDY. Je mi z Vám zle a doufám, že všechno to svinstvo vyplave na povrch. Vsadím se totiž, že za tímto vším je pouze Hujová + Kucián kteří se vzájemně drží v šachu.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama