Diskuse

V Praze 3 podalo kandidátku 13 uskupení

Vložit nový příspěvek

Doplnění informací

6.8.2014 14:40 vložil Simeon Popov

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIME-PRVNI-Hnuti-ANO-nebude-kandidovat-ve-dvou-prazskych-obvodech-329642


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Doplnění informací

6.8.2014 15:32 vložil Jindra Skalický

Cituji "Na Praze 3 byla podle informací ParlamentníchListů.cz hlavním důvodem snaha pomoci Matěji Stropnickému, synovi ministra obrany a vlivné osobnosti Babišova hnutí Martina Stropnického."

Přijde mi to jako naprostá blbost. Ostatně Parlamentní listy píšou kvanta blbostí. Prostě se žraly jak koně a Babiš nechtěl mít ještě větší ostudu, než má s Kaslem na velké Praze. Co na to Zelený Matěj Stropnický?

Jinak o některých stranách jsem ani netušil, že existují. Třeba RESTART - kdo to je? Nebo Domov?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Doplnění informací

7.8.2014 00:38 vložil TRP

Mediální GURU Popov nám zase něco ukázal... Buď jste opravdu "krystalicky čistý blb", jak už tady někdo psal nebo jste uplný idio... Vaše Ing. Světlana Škapová a pan Glezgo (dluží nájemné, sloučil si byty a jediný zájem je privatizovat svůj 180 m2 byt za hubičku) rozložili všechno, kam se vrtli... proto to předseda ANO vzdal... S takovou základnou jdete do voleb jen vy.. TOP09


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Doplnění informací

7.8.2014 17:57 vložil jarovan

http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Strana-DOMOV-bude-verejne-losovat-sve-kandidaty-pro-prazske-komunalni-volby-329594Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Doplnění informací

11.8.2014 08:44 vložil Roman

Věřím, co píšete, ale vedení pražské ANO mohlo Glezga vyhodit, ale místo toho rozhodlo, že ANO na P 3 nepůjde do voleb a tím umožnilo stávající garnituře rozhodovat o miliardových zakázkách, jako je revitalizace paneláku v Lupáčovce za 1 mld. Tam musí být aspoň stříbrné kliky či vodovodní kohoutky, vždyť je to jen rekonstrukce a za 1 mld.?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Doplnění informací

11.8.2014 09:40 vložil Janek

Nerozumím, co má "stávající garnitura" s průšvihem Lupáčovka. Lupáčovku spustila ODS, která je teď už v opozici. Mimochodem - http://www.kauza3.cz/kauza-radnice/rekonstrukce-paneloveho-souboru-lupacova-generuje-prvni-trestni-oznameni.html


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Doplnění informací

11.8.2014 12:28 vložil Roman

když ne Lupáčovka, tak co revitalizace parku náměstí Jiříko z Poděbrad?To také né?
Podzemní kontejnery.........


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Doplnění informací

11.8.2014 12:35 vložil Janek

Jste vedle, jak ta jedle :-)
Revitalizace je věc stará přinejmenším 10 let. Kontejnery jsou taky z volebního období 2006 - 2010. Co tam máte dále? Leda, že byste otevřel kauzu Humr :-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Doplnění informací

11.8.2014 17:28 vložil Roman

Jiřího z Poděbrad revitalizace, to se jednalo minulý měsíc, tak když je to tunel, tak se to má stopnout a ne v tom pokračovat, teprve, když se lidé bouří, to samé kontejnery, je-li to nějaký tunel, tak se to má stopnout, 4 roky by na to měly stačit, ne? Podzemní garáže apod. Ano to může být z minula, ale je li to tunel, tak ho stopnu.
Nejsem vedle jak ta jedle. Humr je směšná věc, to je jen nemorální a ne tunel. To je jako housky sčítat s ponožkama.
Roman


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Doplnění informací

11.8.2014 17:45 vložil Janek

Kontejnery je těžké stopnout, když na ně existuje platná smlouva. Pokud se nepletu, nakonec se jejich počet nějak omezil. Navíc to vyšetřuje policie. Nicméně případná stopka musí být v souladu s tím co umožňuje zákon. Četl jste si o tom něco? Četl jste tu smlouvu?

Jiřák není žádný tunel. Ale lidi se nedokážou shodnout na tom, jak by měla rekonstrukce probíhat. Ta debata právě kvůli tomu proběhla - aby se lidi začali bavit o tom, co tam má být. Jinak žádná smlouva v té věci zatím nebyla podepsána. Hodně lidí si myslí, že zvažovaný projekt je naprosto nevhodný (opakuji, vznikl před více jak 10 lety), můžeme debatovat nad tím, zda Jiřák vůbec rekonstruovat a jak by to mělo vypadat, ale v této fázi jej nazývat tunelem nedává logiku.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Doplnění informací

12.8.2014 10:03 vložil Roman

Podle Vásne, ale lídé to považují za tunel, 90 mil. zaněco, co dobře slouží, vyhoditje, tak podle mne to tunel je. Stačí se pobavit s někým, kdo tomu rozumí a každý řekne, že to tak je, pár stromů a tolik prachů, to jsou peníze nás všech!!!!!!!!!!!!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Doplnění informací

12.8.2014 11:42 vložil Filip

Odkud čerpáte, že se jedná o 90 mil. Vždyť Vám tu už řada lidí napsala, že žádná smlouva, ani definitivní podoba projektu neexistuje.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Doplnění informací

12.8.2014 20:42 vložil Roman

žádná smlouva není, protože se lidé bouřili a ty peníze jsem si nevymyslel z prstu, to byl nějaký rozpočet předběžný a před volbami jste to nechtěli riskovat takový průser. Neříkejte mi, že to je jen za pár milionů, Praha 3 potřebuje jiné důležitější věci a ne takovou nevkusnou šaškárnu, jak jsem viděl. Lidé jsou naštvaní za tu cca 1 mld. za Lupáčovku. Na P4 kritizovali předražený plavecký stadion, ale proti tomuhle to nic není. Neříkejte, že to tolik nestálo. To bylo také zveřejněno. Jeden svaluje vinu na druhého, ještě že to nesvalujete na komouše, to ale by Vám nikdo neuvěřil.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Doplnění informací

11.8.2014 16:39 vložil Jirka Ptáček

O tom průšvihu s kontejnery se poměrně dost psalo v novinách. V Kauze 3 jsme tomu věnovali dva články. Pokud jste to připsal na vrub stávajícího vedení radnice, musel jste skončit hned po přečtení nadpisu. Smlouva byla podepsána ještě za Mileny Kozumplíkové z ODS.
O Lupáčovce platí to samé.

http://www.kauza3.cz/kauza-radnice/kauza-3-podala-trestni-oznameni-za-kontejnery-predrazene-o-89-mil-kc.html
http://www.kauza3.cz/kauza-radnice/rekord-prahy-3-podzemni-kontejnery.html


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Doplnění informací

11.8.2014 18:34 vložil nicname

A já dodám, že co se týče Jiřáku, že to, že lidé k tomu zaujímají rozdílný názor a že se rozběhla debata je naprosto v pořádku. Existují různé názory a všechny názory mají co do sebe. Názor, že náměstí je náměstí a mělo by být "vydlážděno s co nejmíň zeleně" má co do sebe stejně jako názor, že je potřeba náměstí "ozelenit" protože je málo je zeleně ve městech českých atd. atd.
Ale mluvit o tunelu nebo, že se něco děje špatně? špatně by to bylo, kdyby radnice něco odhlasovala i přes odpor velké části obyvatel.... Což se myslím zatím nestalo.
PS. vzal jsem to hoooodně obecně.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama