Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale no tak....

6.11.2014 20:32 vložil Petr Venhoda

Pane Čendo, z Googlu byste asi áčko nezískal.
Kdybyste si spíše přečetl více o celé záležitosti (co to je Studentský parlament, jak funguje a jaké mají členové možnosti), než sem umístíte tu "senzaci" o tom, že to nesedí- šetřil byste část prostoru pro ostatní komentáře.

Členem těchto komisí jsem se (s poradním hlasem) stal na základě dohody tamní radnice se Studentským parlamentem. Voleným členem SP jsem byl od r. 2002 a později předseda (jak píšete) a první místopředseda SP Kraje Vysočina (při Zastupitelstvu KV). Chtěl bych se pokusit, aby něco podobného časem vzniklo i při žižkovské radnici-samozřejmě pokud bude zájem a vůle z obou stran. Jak jinak chcete zatraktivnit politiku a vzbudit zájem v mladých lidech? Nebo by Vám snad vyhovovalo, aby se o politiku zajímali jen lidé, kteří v tom vidí nějaký prospěch pro sebe? Mně tedy nikoliv.

O politiku se zajímám skoro polovinu svého života. Nezištně a bez nějakých výhod pro sebe či bližní. Na Vaši připomínku o věku si dovolím jenom odvětit, že "Každý musí někdy nějak začít".

Pokud by Vás to neobtěžovalo, podělil byste se i Vy v jakých odborných komisích a výborech jste měl možnost působit? Zajímalo by mne totiž, kdo si troufá takto hodnotit. A jak jsem již psal dříve=> Nemám problém se s Vámi sejít osobně a diskutovat—Vzhledem k tomu, že je ta nabídka bez reakce tak se Vám to asi nezamlouvá, že. 
Co vím jistě je, kam řadím přispěvatele, kteří se nedokáží podepsat ani plným jménem.

Klidný večer přeji.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama