Diskuse

Aktivisté z ŽNS se profesionalizují, pro peníze zamířili do představenstev a dozorčích rad

Vložit nový příspěvek

Re: srovnání

5.10.2015 20:05 vložil Jirka Ptáček

Já bych řekl, že je velmi podobná. Tohohle požitku se málokdo vzdá a je to jeden z tradičních zdrojů pro politiky. Nicméně právě stávající osazenstvo magistrátu si na odmítání podobných praktik postavilo image. Nejsme jako politici, makáme?
Mimochodem, dodnes mám před domem načerno vylepený volební plakát ŽNS. Prý kvůli nedostatku prostředků na volební kampaň. Tak snad v příštích volbách jim na ty plakáty zbyde více peněz.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: srovnání

6.10.2015 13:12 vložil Bohumil Čáp

Dobrý den, kde se ten plakát nachází, prosím?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: srovnání

6.10.2015 18:24 vložil Jirka Ptáček

Tak nějak všude. Třeba Radhošťská, Lucemburská, Jagellonská... ale viděl jsem je i na opačném konci Prahy 3. Třeba tenhle fousáč visí před Radhošťskou 18. Další je o pár metrů níže - http://www.imageshack.cz/image/l4s


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: srovnání

8.10.2015 13:22 vložil Radek Hlaváček

Vážený pane Čápe,

těch plakátů je po celé městské části stále velké množství. Stačí se projít po ulicích. Hnutí Žižkov (nejen) sobě zaplevelilo před volbami celou Prahu 3 černým, tj. protizákonným výlepem, který i rok po volbách hyzdí veřejný prostor.

Zajímá mě, jak se stavíte k tomu, že se hnutí ústy Matěje Stropnického na veřejné diskusi před volbami zavázalo (záznam dohledáte zde na Kauze3), že ty plakáty po volbách na své náklady odstraní. To se zjevně nestalo.

Kdy konečně zjednáte nápravu?

Radek Hlaváček, zastupitel


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: srovnání

8.10.2015 16:59 vložil Mojmír Mikuláš

Dobrý den kolego Hlaváčku.

V obdobném duchu jsem interpeloval pna Stropnického a zastupitele za Ž(n)S již na březnovém zastupitelstvu. Tehdy se zavázal pan Haupt, že vše bude cca do měsíce odstraněno (je to i v zápise z jednání).
Nicméně jak to se sliby Ž(n)S dopadlo vidíte v ulicích Prahy 3 sám :-( Třeba to vidí i voliči...


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama