Diskuse

Aktivisté z ŽNS se profesionalizují, pro peníze zamířili do představenstev a dozorčích rad

Vložit nový příspěvek

Re: Pražská plynárenská

6.10.2015 01:45 vložil Simeon Popov

Děkuji pane kolego Mikesko! A jaké jsou tedy přesné částky? Abychom tedy fakta a data měli správné. Pokud je Trojkoalice a Ž(n)S otevřeným a transparentním uskupením politiků (alespoň to deklarujete roky), tak to nebude problém u každého jména uvést údaje strukturované následovně:

- jméno politika, politická příslušnost, měsíční odměna v konkrétní obchodní
společnosti, kde je akcionářem nebo společníkem hl. m. Praha
- jméno politika, politická příslušnost, měsíční odměna v konkrétní obchodní
společnosti, kde je akcionářem nebo společníkem městská část Prahy
- jméno politika, politická příslušnost, souhrn všech odměn za rok ze všech funkcí v
obchodních společnostech, kde je akcionářem nebo společníkem městská část Prahy a
hl. m. Praha.

Děkuji a přeji hezký den


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Pražská plynárenská

6.10.2015 09:05 vložil Tomáš Mikeska

Pane Popove,
já Vám pošlu za sebe výplatní list, napište mi na který e-mail. Nebudu to vyvěšovat na web.
Zdraví Mikeska


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Pražská plynárenská

6.10.2015 10:02 vložil Simeon Popov

Dobrý den pane kolego!
Já ty údaje k životu nepotřebuji, jsem schopen si je opatřit, avšak chtěl jsem dát šanci Vám, k nápravě reputace, resp. dodržení alespoň částečně slova! Já se do teď asi mylně domníval, že jste za transparentnost ve veřejné správě? Nebo jsou ty čísla na straně Vaších některých kolegů až tak ostudná? Nepopírám, že zastupitelé na hl. m. Praze nebo jednotlivých městských částech by měli mít možnost kontroly, alespoň prostřednictvím dozorčích rad, avšak zkušenosti jsou takové, že mnohdy jejich přínos pro obchodní společnosti je minimální a sklouzává pak doopravdy do definice "trafiky"! Důkazem jest kondice některých firem nebo neadekvátní a nedostatečná jejich (akciovek, s.r.o.) činnost. O různých aférách a trestních stíháních si zde psát asi nemusíme. Předpokládám, že Vaši voliči si zaslouží korektnost a upřimnost, jak je tedy přesvědčíte, že (právě Vaše) pozice ve firmách nejsou pouze koaliční dohoda, všimné, nutnost zaopatřit se a jejich přínos, řekněme za ten necelý rok, je markantní, hmatatelný, tedy Váš přístup a práce je jiný než před rokem 2014? Proč jednotlivý Vaši kolegové musí být ve dvou, třech a více firmách? To jsou tak excelentní, zkušení a erudovaní, plný nápadů, energie, přirozené autority?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Pražská plynárenská

6.10.2015 10:42 vložil Tomáš Mikeska

Pane kolego,
je to o lidech a nemohu mluvit za jiné, neznám ani jejich odměny, ale ubezpečuji Vás, že ze mne v plynárnách moc radost nemají. Jsem protivný a nepodepíšu něco k čemu nemám podklady a ke všemu žádám vysvětlení.
Pokud chce znát podrobnosti o odměnách v akciových společnostech hlavního města Prahy pověřte některého člena TOP09 v Zastupitelstvu hl. města Prahy (například zastupitelku paní Vladislavu Hujovou), aby jako akcionář požádala písemně o tuto informaci. Poskytování těchto informací se řídí zákonem o poskytování osobních údajů a zákony platnými pro akciové společnosti. Určitě paní V. Hujové nebo jinému zastupiteli za TOP09 odpoví příslušné vedení společnosti. Prosím zajistěte si tyto informace legální cestou a nezveřejňujte na webu nepodložená čísla. Děkuji.
Tomáš Mikeska


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Pražská plynárenská

6.10.2015 11:12 vložil Simeon Popov

Pane kolego, jsem velice vděčný za informaci, že Vás na plynárnách nemají rádi, a že si vše ověřujete, to mne ale nějak moc neuklidnilo v rovině, zda Vaše práce má nějaký pozitivní přínos pro obchodní společnost a tím i pro Prahu. Jak jsem již psal, já si ty údaje můžu sehnat, ovšem já vyzval Vás, abyste tak učinil, a to pro své voliče a neschovával se za nějaký zákonem! Uvědomujete si, že používáte rétoriku lidí, které jste v minulosti kritizoval? Ty údaje uvést můžete a dobrovolně ... a co víc, i Vaši kolegové, jenž se v minulosti hrdě hlaholili, jak jsou jiní! Evidentně to, co platilo včera, neplatí dnes! A co se zde nelegálně publikovalo? Máte to nějak popletené pane kolego!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pražská plynárenská

6.10.2015 14:15 vložil Tomáš Mikeska

Pane Popove,
z potenciálních voličů jste se mne ptal na odměny v Pražské plynárenské jen Vy, nejsem si ale jist, zda jste mne volil? Přesto jsem Vám slíbil, že Vám výši odměny sdělím na e-mail. Neměl jste následně zájem. Tak nevím?
Mikeska


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Pražská plynárenská

6.10.2015 23:57 vložil K.P

Rád bych se zeptal autora tohoto příspěvku, pana Popova, zda je to ten stejný Simeon Popov, který seděl v představenstvu investiční a rozvojové a.s Praha 3 a momentálně sedí v představenstvu SMP Praha 3 a.s.? Je to ten stejný Popov, který je členem TOP 09 na Praze 3? Pokud ano, můžete mi říct, koho tady vy moralizujete? Úplně stejně sedíte ve vedení akciové společnosti jako pánové v tomto článku. Zřejmě vás asi mrzí, že nemáte tak vysoké prémie jako v pražské plynárenské. Můžete vy tady tedy uvést vaši odměnu v konkrétní obchodní společnosti? Jména vašich spolupracovníků ze strany TOP 09 včetně členů v dozorčí radě? Stejně tak, prosím, o detaily o pí. Hujové, která sedí také v a.s. ve vlastnictví MHMP. Děkuji za odpověď


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Pražská plynárenská

7.10.2015 15:53 vložil Simeon Popov

Dobrý den! Nevím kdo jste! Žádnou osobu K.P. neznám a pochybuji, že máte v rodném listu uvedené jméno K.P. Dovolím si Vás i informovat, že žádný článek jsem zde na kauze3 v posledních pár měsících nepsal. Pokud chcete vědět kdo je v orgánech SMP Praha 3 a.s., tak prosím nahlédněte na portál Ministerstva spravedlnosti www.justice.cz.. Rovněž se na tomto portálu dozvíte něco o kondici této obchodní společnosti. A koho moralizuji je snad zřejmé! To, že sedím v a.s. nepopírám a prosím, přečtěte si moje příspěvky pozorněji, co rozporuji, co - koho a proč kritizuji! Děkuji a přeji hezký den!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama