Diskuse

Aktivisté z ŽNS se profesionalizují, pro peníze zamířili do představenstev a dozorčích rad

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Pražská plynárenská

6.10.2015 09:05 vložil Tomáš Mikeska

Pane Popove,
já Vám pošlu za sebe výplatní list, napište mi na který e-mail. Nebudu to vyvěšovat na web.
Zdraví Mikeska


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Pražská plynárenská

6.10.2015 10:02 vložil Simeon Popov

Dobrý den pane kolego!
Já ty údaje k životu nepotřebuji, jsem schopen si je opatřit, avšak chtěl jsem dát šanci Vám, k nápravě reputace, resp. dodržení alespoň částečně slova! Já se do teď asi mylně domníval, že jste za transparentnost ve veřejné správě? Nebo jsou ty čísla na straně Vaších některých kolegů až tak ostudná? Nepopírám, že zastupitelé na hl. m. Praze nebo jednotlivých městských částech by měli mít možnost kontroly, alespoň prostřednictvím dozorčích rad, avšak zkušenosti jsou takové, že mnohdy jejich přínos pro obchodní společnosti je minimální a sklouzává pak doopravdy do definice "trafiky"! Důkazem jest kondice některých firem nebo neadekvátní a nedostatečná jejich (akciovek, s.r.o.) činnost. O různých aférách a trestních stíháních si zde psát asi nemusíme. Předpokládám, že Vaši voliči si zaslouží korektnost a upřimnost, jak je tedy přesvědčíte, že (právě Vaše) pozice ve firmách nejsou pouze koaliční dohoda, všimné, nutnost zaopatřit se a jejich přínos, řekněme za ten necelý rok, je markantní, hmatatelný, tedy Váš přístup a práce je jiný než před rokem 2014? Proč jednotlivý Vaši kolegové musí být ve dvou, třech a více firmách? To jsou tak excelentní, zkušení a erudovaní, plný nápadů, energie, přirozené autority?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Pražská plynárenská

6.10.2015 10:42 vložil Tomáš Mikeska

Pane kolego,
je to o lidech a nemohu mluvit za jiné, neznám ani jejich odměny, ale ubezpečuji Vás, že ze mne v plynárnách moc radost nemají. Jsem protivný a nepodepíšu něco k čemu nemám podklady a ke všemu žádám vysvětlení.
Pokud chce znát podrobnosti o odměnách v akciových společnostech hlavního města Prahy pověřte některého člena TOP09 v Zastupitelstvu hl. města Prahy (například zastupitelku paní Vladislavu Hujovou), aby jako akcionář požádala písemně o tuto informaci. Poskytování těchto informací se řídí zákonem o poskytování osobních údajů a zákony platnými pro akciové společnosti. Určitě paní V. Hujové nebo jinému zastupiteli za TOP09 odpoví příslušné vedení společnosti. Prosím zajistěte si tyto informace legální cestou a nezveřejňujte na webu nepodložená čísla. Děkuji.
Tomáš Mikeska


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Pražská plynárenská

6.10.2015 11:12 vložil Simeon Popov

Pane kolego, jsem velice vděčný za informaci, že Vás na plynárnách nemají rádi, a že si vše ověřujete, to mne ale nějak moc neuklidnilo v rovině, zda Vaše práce má nějaký pozitivní přínos pro obchodní společnost a tím i pro Prahu. Jak jsem již psal, já si ty údaje můžu sehnat, ovšem já vyzval Vás, abyste tak učinil, a to pro své voliče a neschovával se za nějaký zákonem! Uvědomujete si, že používáte rétoriku lidí, které jste v minulosti kritizoval? Ty údaje uvést můžete a dobrovolně ... a co víc, i Vaši kolegové, jenž se v minulosti hrdě hlaholili, jak jsou jiní! Evidentně to, co platilo včera, neplatí dnes! A co se zde nelegálně publikovalo? Máte to nějak popletené pane kolego!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pražská plynárenská

6.10.2015 14:15 vložil Tomáš Mikeska

Pane Popove,
z potenciálních voličů jste se mne ptal na odměny v Pražské plynárenské jen Vy, nejsem si ale jist, zda jste mne volil? Přesto jsem Vám slíbil, že Vám výši odměny sdělím na e-mail. Neměl jste následně zájem. Tak nevím?
Mikeska


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama