Diskuse

Aktivisté z ŽNS se profesionalizují, pro peníze zamířili do představenstev a dozorčích rad

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Pražská plynárenská

6.10.2015 10:42 vložil Tomáš Mikeska

Pane kolego,
je to o lidech a nemohu mluvit za jiné, neznám ani jejich odměny, ale ubezpečuji Vás, že ze mne v plynárnách moc radost nemají. Jsem protivný a nepodepíšu něco k čemu nemám podklady a ke všemu žádám vysvětlení.
Pokud chce znát podrobnosti o odměnách v akciových společnostech hlavního města Prahy pověřte některého člena TOP09 v Zastupitelstvu hl. města Prahy (například zastupitelku paní Vladislavu Hujovou), aby jako akcionář požádala písemně o tuto informaci. Poskytování těchto informací se řídí zákonem o poskytování osobních údajů a zákony platnými pro akciové společnosti. Určitě paní V. Hujové nebo jinému zastupiteli za TOP09 odpoví příslušné vedení společnosti. Prosím zajistěte si tyto informace legální cestou a nezveřejňujte na webu nepodložená čísla. Děkuji.
Tomáš Mikeska


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Pražská plynárenská

6.10.2015 11:12 vložil Simeon Popov

Pane kolego, jsem velice vděčný za informaci, že Vás na plynárnách nemají rádi, a že si vše ověřujete, to mne ale nějak moc neuklidnilo v rovině, zda Vaše práce má nějaký pozitivní přínos pro obchodní společnost a tím i pro Prahu. Jak jsem již psal, já si ty údaje můžu sehnat, ovšem já vyzval Vás, abyste tak učinil, a to pro své voliče a neschovával se za nějaký zákonem! Uvědomujete si, že používáte rétoriku lidí, které jste v minulosti kritizoval? Ty údaje uvést můžete a dobrovolně ... a co víc, i Vaši kolegové, jenž se v minulosti hrdě hlaholili, jak jsou jiní! Evidentně to, co platilo včera, neplatí dnes! A co se zde nelegálně publikovalo? Máte to nějak popletené pane kolego!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pražská plynárenská

6.10.2015 14:15 vložil Tomáš Mikeska

Pane Popove,
z potenciálních voličů jste se mne ptal na odměny v Pražské plynárenské jen Vy, nejsem si ale jist, zda jste mne volil? Přesto jsem Vám slíbil, že Vám výši odměny sdělím na e-mail. Neměl jste následně zájem. Tak nevím?
Mikeska


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama