Diskuse

KOMENTÁŘ: Vrakem na školu v přírodě

Vložit nový příspěvek

Jen pro doplneni

25.1.2021 11:03 vložil JK

Jen pro doplnění a úplnost ještě z druhé strany.

Zde je foto druhého "údajně" vraku dva dny po daném zájezdu:
https://1iq.cz/img/Wdn7m/X48wr.JPG

A zde je celkový pohled na uváděný minibus v tomtéž roce:
https://1iq.cz/img/Wdn7m/H5XqP.JPG

A ještě pohled na standardní letní vzorek na přední nápravě v tomtéž roce:
https://1iq.cz/img/Wdn7m/cG7bP.JPG

(odkazy na obrázky bude asi potřeba označit, zkopírovat a otevřít v prohlížeči; do komentáře obrázky vložit nejdou)

Vozidlo nebylo nejnovější, ale rozhodně nebylo nebezpečné.


Reagovat  Reagovat s citací


Tak jsem se zasmál

27.7.2015 23:56 vložil Ing. Jan Kratochvíl

Nějak nevidím problém. Při čtení článku jsem si představil opravdu vrak a pak vidím fotky - "no Bóže":
- sedačka sice není výstavní, ale že by snad za jízdy katapultovala řidiče? :D
- čtu o zrezlém autobusu a pak vidím fotku, kde je pár puchýřků na kapotě? :D
- blinkr je opravovaný, ale pokud bliká blik blik blik, nevidím na stahovací pásce lautr nic nebezpečného :D
- jediné, co by mohlo být nebezpečné pro převoz malých satanů na výlet, by mohly být sjeté pneumatiky - zde však ovšem chybí foto (i s přiloženou měrkou vzorku, samozřejmě).
Děcka se vezla místo starou ošuntělou Karosou starým MERCEDESem, ale rozmazleným Pražákům to, jak vidno, stále bylo málo...


Reagovat  Reagovat s citací


:) výsměch snobů

22.6.2015 14:10 vložil Jaroslav Vencl

Odbarvená voňavka s kérkou nad zadkem přijede X 6 (kterou jí koupil manžel) a dcerunka si má přesednout do tohodle ? a mají vůbec i ostatní děti iPhone ?

asi tak si představuji osobu, která vyprodukovala tuto stížnost.


Reagovat  Reagovat s citací


Irelevantni

22.6.2015 13:33 vložil pasos

Proc pan nevyfotil to jedinne relevantni a to ty pneumatiky, minimalni vzorek dezenu je 1,6 mm..Stav sedacky ridice moc nevypovida o technickem stavu vozidla.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Irelevantni

22.6.2015 13:55 vložil vopela

Přesně, stejně jako trochu rzi na houbne. Holt pan konvička je evidentně dalsi z prehnanaych rodičů, ktery b rad držel svoje děti v bezpečnostní kleci


Reagovat  Reagovat s citací


Veřejné školství

12.6.2015 22:38 vložil Zdeněk Zábojník

Vážení přátelé,

v naší zemi máme stále dominantně veřejné školství a vše je otázka financí. Průměrné stáří vozového parku osobních aut je 14 let a obměna je cca 4% ročně. U autobusů je to asi 15 let, ale tady je to uměle sníženo masivním nákupem autobusů dopravci typu Student Agency, jinak je to samozřejmě horší. České školy obracejí každou korunu a chce-li ředitel někde přidat, musí jinému vzít. Takže řešení je jednoduché, domluvte se s ostatními rodiči a zaplaťte si společně přesně takový komfort jaký chcete svým dětem dopřát.
Já jsem byl asi vychován jinak, tak abych si vážil lidí, co pro společnost dělají tu práci, bez které by společnost nemohla existovat. Ne tak abych chodil se stížnostmi, na co mám domnělý nárok. Protože to, že tam na ZŠ JzP mezi sebou vedete válku už vidí i ten co se o tuto školu nezajímá. Ale výsledek nebude vaše vítězství, ale pouze to, že tu školu totálně poděláte.
Trochu více skromnosti.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Veřejné školství

13.6.2015 19:43 vložil Michal Konvička

pane Zábojníku,

rád si za bezpečnost, kterou vy nazýváte komfortem, připlatím, pokud mi někdo však dá tu šanci. Doposud se jsem se domníval, že OVK (Ozdravně-výchovný kurz) hradíme plně my rodiče, tedy nevím, o jakém financování ze strany školy (obracení koruny panem ředitelem) hovoříte. Pokud škola přispívá (???) a nemůže zajistit dostatek financí pro bezpečnost svých žáků, je potřeba o této skutečnosti včas uvědomit rodiče nebo pobyt nepořádat.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Veřejné školství

15.6.2015 20:41 vložil nicname

Vy nemáte školní radu, kde jsou zástupci školy (ředitel/ka), zástupce města a zástupce rodičů? Pokud, jak paní v článku píše, je to každý rok, tak proč se to neprojednává na zasedání školní rady? A proč, když o tom víte, se například neinformujete přímo na vedení školy ještě před tím, než odvážíte dítko k autobusu? Jo já zapomněl, lidi dost zlenivěly a tak místo angažovanosti jsou apatičtí a řeší až za 5minut 12 nebo po. Typické.
Mimochodem, pamatuji si, že nám pokaždé učitelé nutili psát takovéto výlety do třídní knížky a to tak, že v dostatečně dlouhém předstihu.
Takže doporučuji více angažovanosti a bude míň překvápek....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Veřejné školství

18.6.2015 11:37 vložil Krust

Tohle je hodně mimo. Konvička zakládal tenhle web a několikrát kandidoval do zastupitelstva.


Reagovat  Reagovat s citací


Veřejné školství

19.6.2015 11:51 vložil Michal Konvička

Vy jste "nicname" vážně mimoň...Jednak se neobtěžujete ani podívat, kdo je autorem článku a pravděpodobně o fungování školské rady a vůbec ZŠ Jiřího z Poděbrad víte jen málo. Vy byste místo poučování jiných o angažovanosti mohl začít u sebe alespoň tím, že vystoupíte z anonymity a nebudete se stydět za vaše jméno. Moje angažovanost v tomto případě vedla k tomu, že děti přijeli z hor novým a bezpečným autobusem, za což panu řediteli děkuji a doufám, že do budoucna je jednou pro vždy téma "školní autobus" vyřešeno.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Veřejné školství

19.6.2015 18:06 vložil nicname

To máte pravdu, nevím jak to funguje na ZŠ Jiřího.... ale vím jak to funguje obecně a nechápu co to melete za nesmysly... Pokud se objevovaly problémy opakovaně tak nevím proč jste to neřešili před tím výletem? proč jste neapelovali na ředitele případně jako zástupci v radě jste nechtěli podrobnosti ohledně dopravce? Myslím, že mimo jste hlavně vy, protože to, že děti se vrátili novým autobusem přesně odpovídá mé tezi, že kdybyste to řešili dřív (tím ale neomlouvám ředitele ZŠ) tak by i odjížděli novým autobusem...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Veřejné školství

22.6.2015 13:19 vložil Kokos

To ze jsou blinkry prichyceny elektrikarskou spojkou prosim vas bezpecnost ohrozuje jak?????

Myslim ze jste pane Konvicko zbytecne predposrany :)


Reagovat  Reagovat s citací


Nechapu

10.6.2015 11:32 vložil Davson

Nechápu maminku, která napsala tento příspěvek........ proč nechala své dítě do tohoto minibusu nastoupit. Pokud bych byl podobne zděšen, tak bych raději své dítě odvezl sám autem a následně zadal o slevu na zájezdu do Jizerek. Jistě by se následně ozvali a zachovali stejně i ostatní rodiče.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama