Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: díky za článek

18.8.2018 23:12 vložil Matěj Michalk Žaloudek

Díky za reakci.
Přečtěte si ještě jednou diskuzi pod tou fotkou z Vystřelenýho oka na Vašem facebooku. Jak oficiální profil Topky, tak Váš lídr tam připouštěli, že to problém je, a že se mu budou rádi věnovat. Proto ten článek vznikl. Kdybyste od začátku psali, že to přece žádný problém není, je to jiná debata.

Já se snažím vést debaty o nejrůznějších tématech celé volební období. Viz https://www.kauza3.cz/.../bellu-je-talentovany-recnik-ale..., https://www.kauza3.cz/.../prijemnejsim-a-bezpecnejsim..., https://www.kauza3.cz/.../nazor-bezvyznamnym-se..., https://www.kauza3.cz/.../nazor-sbirka-na-epopej..., https://www.kauza3.cz/.../predrazena-studie-parukarky-a... atd.
To Vy jste se rozhodla reagovat právě až na můj poslední článek.

Zopakuji to znovu: Ten článek ženy četly a připomínkovaly. Svoji politiku zcela běžně se ženami diskutuji (je to snadné, je jich v Zelených mnoho). Co jsem se o tématu kdy dozvěděl a naučil, bylo většinou od žen.

V mém článku ženy nezobrazuji jako manželky (to jsem si naopak utahoval právě z oné diskuze pod Vaší fotkou, kde to trochu dělali Vaši kolegové), ani jako matky s kočárkem (že je statistika něco jiného než zobecňování píši již výše), odbornou literaturu paní Valdrové ani ji osobně neznám.

Na závěrečném odstavci najdeme jistě shodu, na druhou stranu by to podepsal asi kdokoliv od komunistů po okamurovce. Ergo: Coby politická shoda, která by určovala nějaký směr, to asi není úplně dostatečnéantispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama