Diskuse

Manuál: Co dělat, když jste muž, člen Zelených a máte potřebu hovořit (bez nás) za nás ženy v politice

Vložit nový příspěvek

Re: Re: díky za článek

18.8.2018 23:12 vložil Matěj Michalk Žaloudek

Díky za reakci.
Přečtěte si ještě jednou diskuzi pod tou fotkou z Vystřelenýho oka na Vašem facebooku. Jak oficiální profil Topky, tak Váš lídr tam připouštěli, že to problém je, a že se mu budou rádi věnovat. Proto ten článek vznikl. Kdybyste od začátku psali, že to přece žádný problém není, je to jiná debata.

Já se snažím vést debaty o nejrůznějších tématech celé volební období. Viz https://www.kauza3.cz/.../bellu-je-talentovany-recnik-ale..., https://www.kauza3.cz/.../prijemnejsim-a-bezpecnejsim..., https://www.kauza3.cz/.../nazor-bezvyznamnym-se..., https://www.kauza3.cz/.../nazor-sbirka-na-epopej..., https://www.kauza3.cz/.../predrazena-studie-parukarky-a... atd.
To Vy jste se rozhodla reagovat právě až na můj poslední článek.

Zopakuji to znovu: Ten článek ženy četly a připomínkovaly. Svoji politiku zcela běžně se ženami diskutuji (je to snadné, je jich v Zelených mnoho). Co jsem se o tématu kdy dozvěděl a naučil, bylo většinou od žen.

V mém článku ženy nezobrazuji jako manželky (to jsem si naopak utahoval právě z oné diskuze pod Vaší fotkou, kde to trochu dělali Vaši kolegové), ani jako matky s kočárkem (že je statistika něco jiného než zobecňování píši již výše), odbornou literaturu paní Valdrové ani ji osobně neznám.

Na závěrečném odstavci najdeme jistě shodu, na druhou stranu by to podepsal asi kdokoliv od komunistů po okamurovce. Ergo: Coby politická shoda, která by určovala nějaký směr, to asi není úplně dostatečné


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: díky za článek

21.8.2018 20:22 vložil Petra Sedláčková

Diskuzi jsem cetla, ale nikde v ni nebylo "Mateji Mateji, prosim pomozte nam, nevime jak dal s zenskou otazkou" :)). Dokonce ani termin "zenska otazka" v ni nezaznel.. ;)

Ocenuji Vas proaktivni pristup, ale s odkazem na posledni vetu Vasi reakce, tady skutecne politickou ani jinou shodu necekejte, cimzto se vracim zpet k puvodnimu navrhu - tedy hledat shodu na jinych, z pohledu lidi na P3 dulezitejsich tematech.

Zopakuji znovu: priste se nejdriv zeptejte tech, kterych se to tyka - tedy v danem pripade napriklad clenek TOP09/STAN, kandidatek atd.. Rozumim, ze debatit s Vasimi clenkami je asi prijemnejsi, ale ty s nami k Voku nechodi ;)


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama