Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Pravidla nejsou pro nás!

23.4.2016 16:16 vložil krulec

Dobrý den,
31.3.16 jsem byl vypovídat proti chování a praktikám skupiny osob okupující nemovitost Jeseniova 60 , na základě předvolání správního oddělení MČ Praha-3, kde jsem podal stížnost.
Squat Klinika doufám brzy skoná, jestliže jsou stále v platnosti zákony ČR a jestliže platí pro všechny.
Souhlasím, že běžný občan se adrese Jeseniova 60 oklikou vyhne a bude čekat, že celou věc vyřeší "někdo jiný". Snad se ani nedivím, běžný občan totiž nemůže být připravený na kyberšikanu a nátlakové akce, které mají tyto dělníci revoluce víc než v malíčku. Vždyť nic jiného nedělají. Zřejmě je to tedy jejich forma obživy. Je to jen kombinace fungujících nástrojů nátlaku a vydírání od dob Kropotkina, Bakunina, přes nástroje vydírání mafie až po kyberšikanu, nejsilnější zbraň posledních let. Klinikáři nikdy nic převratného nevymysleli, jen používají tyto nejúčinnější nástroje. Také kopírují praktiky řeckých, španělských, ruských a dalších anarchistů, s kterými komunikují a předávají si informace cestou sociálních sítí a anarchistických webů. Nedělají charitu, ale revoluci.
Stačí se jen zamyslet nad jednou otázkou : "Kdo z nás pracujích má čas a motivaci, věnovat celý den plánování demonstrací a vymýšlení nátlakových akcí proti systému a jednotlivcům, kteří vystupují proti těmto anarchistickým kejklířům ?
A jestliže navíc nechceme porušovat zákony, není ani možné boj s těmito vyděrači dostupnými prostředky zvítězit. Ptejme se tedy spíš : "Kdo si je takto vychoval a za jakým účelem ?" Jsou to vesměs studenti, které zřejmě "kdosi" navádí k revolučním aktivitám. Zvláštně nám vyučující elita na VŠ vychovává budoucí inteligenci a zvláštně tyto komunity používá k politickým cílům. Takové studentské maňáskové divadlo, za které už platíme.
Kdo tedy stojí za oponou, kdo je našeptávač, kdo napsal scénář a kdo to vše režíruje ? Tam je odpověd.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama