Diskuse

Názor: Squatterská příručka z Kliniky

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Pravidla nejsou pro nás!

23.4.2016 16:16 vložil krulec

Dobrý den,
31.3.16 jsem byl vypovídat proti chování a praktikám skupiny osob okupující nemovitost Jeseniova 60 , na základě předvolání správního oddělení MČ Praha-3, kde jsem podal stížnost.
Squat Klinika doufám brzy skoná, jestliže jsou stále v platnosti zákony ČR a jestliže platí pro všechny.
Souhlasím, že běžný občan se adrese Jeseniova 60 oklikou vyhne a bude čekat, že celou věc vyřeší "někdo jiný". Snad se ani nedivím, běžný občan totiž nemůže být připravený na kyberšikanu a nátlakové akce, které mají tyto dělníci revoluce víc než v malíčku. Vždyť nic jiného nedělají. Zřejmě je to tedy jejich forma obživy. Je to jen kombinace fungujících nástrojů nátlaku a vydírání od dob Kropotkina, Bakunina, přes nástroje vydírání mafie až po kyberšikanu, nejsilnější zbraň posledních let. Klinikáři nikdy nic převratného nevymysleli, jen používají tyto nejúčinnější nástroje. Také kopírují praktiky řeckých, španělských, ruských a dalších anarchistů, s kterými komunikují a předávají si informace cestou sociálních sítí a anarchistických webů. Nedělají charitu, ale revoluci.
Stačí se jen zamyslet nad jednou otázkou : "Kdo z nás pracujích má čas a motivaci, věnovat celý den plánování demonstrací a vymýšlení nátlakových akcí proti systému a jednotlivcům, kteří vystupují proti těmto anarchistickým kejklířům ?
A jestliže navíc nechceme porušovat zákony, není ani možné boj s těmito vyděrači dostupnými prostředky zvítězit. Ptejme se tedy spíš : "Kdo si je takto vychoval a za jakým účelem ?" Jsou to vesměs studenti, které zřejmě "kdosi" navádí k revolučním aktivitám. Zvláštně nám vyučující elita na VŠ vychovává budoucí inteligenci a zvláštně tyto komunity používá k politickým cílům. Takové studentské maňáskové divadlo, za které už platíme.
Kdo tedy stojí za oponou, kdo je našeptávač, kdo napsal scénář a kdo to vše režíruje ? Tam je odpověd.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Pravidla nejsou pro nás!

25.4.2016 22:43 vložil alena

to vůbec není pravda


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pravidla nejsou pro nás!

25.4.2016 23:10 vložil zdenek

tady jsou samé lži oni proti nikomu nebojují a nepořádají protistátní akce .Pronajali si budovu a pracovali tam a pořádali kulturní akce. Jsou to vzdělaní lide a mají pracovní organizovaný den. Pan Stome tam má kousek pozemku , zarostlý křovím a stromy,o který se nestaral a chtěl za něj vysoké nájemné. Ale oni ten pozemek nepotřebují., ale púvodně ho také ošetřili jako oststní plochuI


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pravidla nejsou pro nás!

26.4.2016 09:32 vložil Filip Stome

Pane Zdenku,
bojují neustále - dle jejich tvrzení.
Jinak tam nemám kousek pozemku, nejsem spolumajitel - tím jsou moji příbuzní.
Lidé z Kliniky věděli dopředu, před tím, než budovu dostali do bezplatného užívání, který pozemek je soukromý. Klinika o tento pozemek projevila zájem a dostala dvě nabídky, buď nájemné za 2,- Kč (slovy dvě koruny) za m2 a měsíc (to je to vysoké nájemné ?) nebo jako druhou variantu pozemek využívat za určité protislužby. Obě varianty komunita Kliniky odmítla s tím, že pozemek nebude využívat. Tento slib ale porušují, na branku na pozemek si dali svůj zámek a spolumajitelé tam tudíž teď ani nemají přístup. Při demonstraci přes tento pozemek naváděli návštěvníky.
Když píšete, že ten pozemek nepotřebují a když dopředu věděli, že na tento pozemek se bezplatná výpůjčka nevztahuje, proč ho tedy uklízeli? Jistě to od nich bylo hezké, ale nikdo je k tomu nenutil, udělali to dobrovolně. Tak to teď prosím nepoužívejte jako argument, ano?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pravidla nejsou pro nás!

26.4.2016 13:17 vložil Radek

Nechápu ty spolumajitele, proč ten zámek neodstraní a pozemek si neochrání.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pravidla nejsou pro nás!

27.4.2016 00:46 vložil zdenek

jestli myslíte pana Stome -oni ho přece neužívají a nepotřebují Jen vyklidili od zarostlého plelvele protože to nevěděli a ted pozemek zase zaroste


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pravidla nejsou pro nás!

1.5.2016 10:02 vložil zdenek

Jistě by jim klíč pučjili , klinika pozemek nepotřebuje a majitelé ten pozemek stejně nemají oplocený a kromě jedné ani nebydlí na Zižkově. Takže majitelům nikdo neubližuje.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pravidla nejsou pro nás!

1.5.2016 09:25 vložil zdenek

Proč pořád napadáte obyvatele kliniky když nejste ani majitelem. Váš pozemek není uvnitř oddělený, jsou zamčená vrátka, aby tam nelezli bezdomovci, kdybyste se chtěli domluvit,určitě by Vám klíče dali, ale když ten váš pozemek nepotřebují,tak.si nestěžujte, a oplotte si ho , protože vy zase máte přístup .na pozemek , který vám nepatří.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pravidla nejsou pro nás!

25.4.2016 23:52 vložil Radek

jistě, svět je plný sluníčka a pravdy a lásky


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama