Diskuse

Názor: Squatterská příručka z Kliniky

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pravidla nejsou pro nás!

25.4.2016 23:10 vložil zdenek

tady jsou samé lži oni proti nikomu nebojují a nepořádají protistátní akce .Pronajali si budovu a pracovali tam a pořádali kulturní akce. Jsou to vzdělaní lide a mají pracovní organizovaný den. Pan Stome tam má kousek pozemku , zarostlý křovím a stromy,o který se nestaral a chtěl za něj vysoké nájemné. Ale oni ten pozemek nepotřebují., ale púvodně ho také ošetřili jako oststní plochuI


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pravidla nejsou pro nás!

26.4.2016 09:32 vložil Filip Stome

Pane Zdenku,
bojují neustále - dle jejich tvrzení.
Jinak tam nemám kousek pozemku, nejsem spolumajitel - tím jsou moji příbuzní.
Lidé z Kliniky věděli dopředu, před tím, než budovu dostali do bezplatného užívání, který pozemek je soukromý. Klinika o tento pozemek projevila zájem a dostala dvě nabídky, buď nájemné za 2,- Kč (slovy dvě koruny) za m2 a měsíc (to je to vysoké nájemné ?) nebo jako druhou variantu pozemek využívat za určité protislužby. Obě varianty komunita Kliniky odmítla s tím, že pozemek nebude využívat. Tento slib ale porušují, na branku na pozemek si dali svůj zámek a spolumajitelé tam tudíž teď ani nemají přístup. Při demonstraci přes tento pozemek naváděli návštěvníky.
Když píšete, že ten pozemek nepotřebují a když dopředu věděli, že na tento pozemek se bezplatná výpůjčka nevztahuje, proč ho tedy uklízeli? Jistě to od nich bylo hezké, ale nikdo je k tomu nenutil, udělali to dobrovolně. Tak to teď prosím nepoužívejte jako argument, ano?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pravidla nejsou pro nás!

26.4.2016 13:17 vložil Radek

Nechápu ty spolumajitele, proč ten zámek neodstraní a pozemek si neochrání.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pravidla nejsou pro nás!

27.4.2016 00:46 vložil zdenek

jestli myslíte pana Stome -oni ho přece neužívají a nepotřebují Jen vyklidili od zarostlého plelvele protože to nevěděli a ted pozemek zase zaroste


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pravidla nejsou pro nás!

1.5.2016 10:02 vložil zdenek

Jistě by jim klíč pučjili , klinika pozemek nepotřebuje a majitelé ten pozemek stejně nemají oplocený a kromě jedné ani nebydlí na Zižkově. Takže majitelům nikdo neubližuje.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pravidla nejsou pro nás!

1.5.2016 09:25 vložil zdenek

Proč pořád napadáte obyvatele kliniky když nejste ani majitelem. Váš pozemek není uvnitř oddělený, jsou zamčená vrátka, aby tam nelezli bezdomovci, kdybyste se chtěli domluvit,určitě by Vám klíče dali, ale když ten váš pozemek nepotřebují,tak.si nestěžujte, a oplotte si ho , protože vy zase máte přístup .na pozemek , který vám nepatří.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama