Diskuse

Radniční noviny do každé rodiny

Vložit nový příspěvek

:-)))

27.1.2015 22:40 vložil sds

Proč je váš příspěvek na hlavní stránce a příspěvek Matěje Stropnického nikoliv??

Nepustit příspěvek Matěje Stropnického na hlavní stránku a poté si tam umístit až svojí stranickou reakci je krásným příkladem cenzury ala TOP09. :-)) Vy tomu asi říkáte redakční činnost.

Bohužel už jde i ta kauza do hnoje. ODS-ka má Žižkovské listy a TOPka má Kauzu3.Reagovat  Reagovat s citací


Re: :-)))

27.1.2015 22:57 vložil Jirka Ptáček

Dobrý večer, jste na omylu. Matěj nám žádný příspěvek na toto téma vůbec neposlal. Všechny názorové články, které nám zastupitelé posílají, samozřejmě zveřejňujeme i na homepage a zpravidla sdílíme i na FB. Naposledy se tak stalo včera, kdy jsme zveřejnili článek Ondřeje Ruta o Parukářce.
Než se do nás takhle zhurta pustíte, ověřte si prosím fakta. Jirka


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: :-)))

28.1.2015 16:27 vložil sds

Jó takhle. Už jsem to našel, vy jste to schovali do sekce Došlé tiskové zprávy. :-)))


Reagovat  Reagovat s citací


Re: :-)))

29.1.2015 13:27 vložil František

Podle mě to sdíleli i na FB. Tady je furt nějaký zelený, plácáte blbosti.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: :-)))

3.2.2015 01:09 vložil sds

Plácáte blbosti sám. O facebooku se nikdo nebavil. Bavíme se o webovkách Kauza3. Tam to schovali hodně dozadu a vlastní názor dají na první místo. Nejdříve si přečtěte o čem se píše.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: :-)))

3.2.2015 10:11 vložil Michal Vronský

Vážený pane,
uvnitř redakce máme již roky interní pravidlo, že tiskové zprávy neuveřejňujeme. Důvod je prostý. Každý, kdo by chtěl něco vykřičet do světa, by napsal jakýkoliv text, pojmenoval jej tisková zpráva a domáhal se uveřejnění na hlavní stránce. Tuto praxi jsme pozměnili koncem minulého roku, kdy jsme vytvořili rubriku Došlé tiskové zprávy a kde uveřejňujeme došlé tiskové zprávy. Příspěvky v této rubrice však neuveřejňujeme na hlavní stránce.
I nadále platí, že napíše-li někdo smysluplný autorský text se vztahem k Praze 3, uveřejníme jej na hlavní stránce. Zjednodušeně řečeno: rozlišujeme mezi tiskovou zprávou a autorským textem. Toto všechno vám může potvrdit například Ondřej Rut, který je s touto naší praxí obeznámen a respektuje ji.
Z výše napsaného vyplývá, že tiskovou zprávu i text pana Ptáčka jsme uveřejnili v souladu s našimi interními pravidly a fakt, že pan Ptáček je naším členem, nehrál žádnou roli.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama