Diskuse

Alibismus v Mahlerových sadech

Vložit nový příspěvek

Re: koalice

1.12.2013 22:46 vložil Kardinál

V tomhle si nejsem vůbec jistý. Co je lepší? Koalice, která občas špinavé prádlo propere, nebo která v něm prosmrdí celé volební období? Není to tak dlouho, co tu vládla ODS s ČSSD a ten radniční smrad se větrá dodnes.
Že jsou TOP 09, SZ a ČSSD účelovým slepencem, který měl především odblokovat radnici od zkorumpované ODSky, je asi všem jasné. A že levicově zaměřený Stropnický si s „žižkovskou Merkelovou“ zrovna nepadli kolem krku asi taky leckomu dojde. Tedy hádky k tomu patří. Z praní prádla může profitovat především volič.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: koalice

1.12.2013 23:23 vložil Simeon Popov

Chtěl bych se připojit k tomuto názoru a ještě něco málo dodat. Určitě jste si vědomi, že v koalici je nyní celkem 5 subjektů TOP09, ČSSD a ŽnS (tvořená Stanou zelených, KDU-ČSL a nezávislý). Jde, jak již bylo zde napsáno, o slepenec. Ne však účelový v negativním slova smyslu, ale pokud se podíváte na složení ZMČ, tak zjistíte, že prostě jiná možnost nebyla ... a no byla, nemít žádné vedení a 2,5 roku nechat MČ P3 v chaosu. TOPka na Praze 3 je teď obviňována, že je levicová. Musím říci, že dělení na levou a pravou mne unavuje, je lepší dělit na správně a nesprávné (řešení, rozhodnutí, záměr apod.). Rovněž Vás ujišťuji, že snaha komunikovat uvnitř koalice existuje, pokud mám za sebe psát. To, že komunikace je těžká a ne vždy dojdeme k cíli nebo kompromisu, je další negativem barevné různorodosti koalice. Negativní kampaň ovšem nezačala TOPka nebo ČSSD. Jsou však určité hranice, kdy si řeknete, že některé informace, by bylo vhodné uvést na pravou míru nebo alespoň sdělit i jiný pohled na věc. Souhlasím rovněž s názorem, že občan by se měl dozvědět co nejvíce o svých zastupitelích, a to i prostřednictvím těchto diskusí. Vše ovšem ve slušnosti a se zachováním věcného dialogu.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama