Diskuse

Co dál s a.s. Městské části Praha 3?

Vložit nový příspěvek

Re: co dál

24.8.2012 10:42 vložil Kardinál

Nechci mluvit za pana zastupitele, ale napadá mě, že úspora bude už v tom, že méně společností bude mít méně placených funkcí v dozorčích orgánech a v představenstvech. Bude vynakládat méně prostředků za účetní služby, audity... a další věci. Ale v podstatě samotné zlepšení kontrolovatelnosti může být tím největším zlepšením. Uvědomte si, že třeba přes SKM protekla bezmála polovička celého rozpočtu Prahy 3. Oproti tomu jsou nějaké náklady na notáře a právní služby spojené se slouučením naprostou banalitou.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: co dál

24.8.2012 17:55 vložil Karel

Na menším množství lidí ve statutárních orgánech ušetří firma, stejně jako ve všem ostatním, ale na čem ušetří MČ ?

Pokud vím, tak SKM plnila usnesení Rady MČ, takže co rada schválila a uložila, to SKM realizovala. Navíc je pod kontrolou MČ. To si vážně myslíte, že si tam můžou dělat co chtějíi? Takhle přece žádná firma fungovat nemůže...Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: co dál

25.8.2012 19:15 vložil luca

Neměla by. Ale funguje. Akorát nevím, proč tyto firmy MČ P3 už dávno nejsou registrovány na třeba "Rohanském ostrově".


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: co dál

26.8.2012 13:08 vložil jan

A vy víte, jak obecní firmy fungují ? Pracuje tam někdo z vás, nebo je to jen klasické české "jedna paní povídala" ?


Reagovat  Reagovat s citací


Udělejme pašalíky pro neumětele a parazity z ODS

26.8.2012 13:47 vložil žižkovák

Pamatuji se jako návštěvník zasedání MČP3, tentokrát ještě v zasedací místnosti na Havličáku, jak "odborník" Pavel Hurda obhajoval svým hulvátským způsobem proti zastupitelce za US (bohužel si její jméno nepamatuji), jaké výhody bude mít nové uspořádání "holdingového typu" pro SKM. Ten paskvil připravil tehdy zastupitel a současně ředitel SKM modrák Císař.Jasný střet zájmů, ale to vládnoucí ODS se 22 hlasy nevadilo! Naopak! Co mělo toto uspořádání za cíl ?- v dalším volebním období pro neúspěšné politiky a neumětele z ODS - pašalíky! Viz samotný Císař, Kozaplíková, a hlavně pro neschopného místostarostu Lochmana, proslulého tím, že se staral o privatizaci ne pro občany, ale pro sebe (2 byty) a že byl navržen opozicí na odvolání! Ale co, vydržen s pomocí modráků a nyní je kromě jiného v představenstvu Pražské parkovací! a v orgánech výše uvedeného "holdingu" Tak se ovčané vydělávají peníze. S modrým ptákem pryč! A s parazity z ODS také!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama