Diskuse

Ing. Josef Ráb, KSČM: Chcete vědět něco o privatizaci bytů, tak se ptejte radních!

Vložit nový příspěvek

podpora

26.9.2008 10:14 vložil zdenek

Z duse me je komunisticka strana odporna, cela ta ideologie je prolezla a zapachajici. Nicmene, jako obcan a najemnik musim uznat ze komunistum nechybi odvaha jit proti proudu. Proto i s mým hlasem pod tuto petici můžete počítat. Ono v dnešní době v ČR není ani jedna strana, která by mohla říci že je čistá. Není to o stranách, ale o lidech a bohužel lidé, kteří mají šanci si nahrabat, si proste nahrabou....


Reagovat  Reagovat s citací


A co Vy?

11.6.2008 08:24 vložil mojmir

Privatizace je jiste zavazne tema a nelze nez souhlasit s tim, ze odsacka rada v tom ma pekny bordel.
Ale Vas clanek je jen dalsim plkem. Nic noveho zde neni - jen konstatovani znamych faktu. Nabadate druhe k usporadani petice, ale co Vy sam budete delat? Nechal jste se zvolit do role zastupitele a pak nabadate obcany, aby poradali petice? Jestli Vam to skutecne lezi na srdci, tak udelejte petici sam. Ja ji klidne podepisu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: A co Vy?

11.6.2008 11:35 vložil Josef Ráb

Pane Mojmíre, jak jsem uvedl, chci být aktivní v celé věci i petici dáme dohromady s dalšími, kdo se přihlásí, ale potřebujeme znát konkrétní návrhy z domů a od občanů, kteří chtějí do privatizace vstoupit. Máte takový příklad?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: A co Vy?

12.6.2008 12:35 vložil alena

Pane Mojmíre, Vy jste to asi nepochopil.Je nutno se dát dohromady a mně je totálně jedno, která strana bude za nás bojovat.A musí to být dřív, než nastane totální deregulace a než si radní rozeberou to slušné, co z bytů zůstane.
Váš podpis ? Pamatuji si to.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: A co Vy?

12.6.2008 13:56 vložil mojmir

Pani Aleno, ja s Vami plne souhlasim. Kdyz pan Rab neco realneho udela, tak mu budu vdecen. Ja se ho jen ptal, zda neco udela.
V zastupitelstvu je nekolikate volebni obdobi. Zpravidla hlasuje s ODS. Nejsem si vedom, ze by neco konkretniho prosadil a ted vidim, jak vyzyva obcany at usporadaji petici... Ze se pripoji do peticniho vyboru.
Pokud se sam do neceho pusti, tak mu rad podekuji.
Mimochodem, toto je jeho druhy clanek, kde popsal nejaky problem... postezoval si a udelal neco?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: A co Vy?

13.6.2008 11:44 vložil Jan

Mojmíre dáváte nám mylné informace - ing. Ráb není v zastupitelstvu několikáté volební období. To si můžete snadno ověřit na webu Prahy 3, tak proč takto dezinformujete veřejnost? Navrhl např. společně s kolegyní mgr. Alenou Hronovou příspěvky radnice občanům na stěhování do tzv. ústupového bydlení a navrhuje i další zajímavé věci. Prosadit se je ale nepodaří dokud nebude mít spojence a jeho strana silnější mandát. Je to jednoduchá zastupitelská aritmetika.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: A co Vy?

12.6.2008 23:59 vložil chk

Vám je Aleno opravdu jedno, která strana....? Vy byste věřila slovu komunisty? Já nevěřím skoro žádným politikům (u nás je to vůbec dost bída), ale s některými nelze souhlasit už z principu.

Tím ovšem neříkám, že s privatizací je to v pořádku. Ačkoliv současná starostka měla přímo privatizaci bytového fondu v minulé radnici ve své působnosti, a ačkoli je radnice tzv. pravicová, v otázce budoucí privatizace panuje více nežli nejistota. Přitom když jde o způsob privatizace stylem "malá domů", jde to velmi rychle - to se vyhlásí před vánoci výběrové řízení, vzápětí se založí firma a do tří dnů je dům prodán jedinému zájemci, který, jak jinak, podal nejvyšší nabídku :-/


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: A co Vy?

13.6.2008 08:55 vložil Magda

Možná by stálo za to inspirovat se u občanů žijících na Praze 2. Ti se rozhodli hájit své zájmy v oblasti privatizace tím, že založili občanské sdružení.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: A co Vy?

14.6.2008 23:22 vložil Jozka

Domnívám se,že na obvodní úrovni bychom si neměli hrát,jako v parlamentu,hlasovat o nějakém podaném návrhu podle toho,kdo jej podává.Poslancům jde bohužel především o bydla.Osobně vydržet tam co nejdéle.Tudíž nepřipustit,žě někdo,protože je z jiné partaje,by dostal mojí podporu.Na naši obvodní úrovni,nám musí jít o věc.Když zastupitel Ráb přijde s dobrým návrhem,nebo má snahu věci napomoci,proč to zlehčovat proto,že jde o komunistického zastupitele.Tento spodní tón z některých příspěvků je cítit.Není to chytré a už vůbec ne demokratické.A to skloňujeme slovo demokracie od rána do večera.My ve Svobodné republice Žižkov se měli snažit být na úrovni a neztrácet glanc,který Žižkovu vždy slušíval.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: A co Vy?

16.6.2008 00:00 vložil chk

Marně přemýšlím, co je nedemokratického na tom, že já, pouhopouhý volič (a občan republiky Žižkov), nepolitik, nečlen politické strany, poukazuje na fakt, že komunistům se z principu věřit nedá. Spousta hezkých slov, ale pak se člověk nestačí divit. A zažili jsme to všichni od určitého věku nahoru. Poučme se tedy z toho.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Nikoli s KSČM, ale se stranou ODS se mi vrátily třepetalky, kult a stranická poslušnost

16.6.2008 14:02 vložil Alena-Nikoli s KSČM, ale se stranou ODS se mi vrátily třepetalky, kult a poslušnost

Vážení,

bez urážky kohokoli říkám, že vládu ODS po volbách 2006 považuji za naprosto diletantskou, neodbornou, chaotickou , leckdy s podprůměrnou vzdělaností a NEMÁM pocit, že nás tato vláda vede BEZPEČNÝM směrem.Ono totiž nejde opravdu během jedné generace dohnat to, co na Západě funguje generací několik.A co tak docela nefungovalo ani tu krátkou chvíli 1. republiky u nás.A jsem asi jediná, kdo si " tatíčka " Masaryka neidealizuje, protože bída byla tehdy veliká, ješitně se podporovalo hodpodářství na Slovensku, ba i v Rakousku.Vlastní bída českých bezzemků se z Lán neviděla.Nechte na hlavě pánové!

Jen mi prosím vy z řad ODS neříkejte o současné, či minulé , či budoucí zadluženosti Českého státu, proboha.

Zadlužená byla Anglie a sakra to byly dotace!!!, dosud je i Polsko a to má dluh ještě z 2. svět války, snad už od US odepsaný.atd. A co se děje?Nic.

Oni se dluhy totiž i promíjí.A když nejde jinak, tak něco za něco.

Např. kriminály US vězňů na polském území za bezvízový styk.(ministryně zahr. věcí usa Riseová se mohla ublábolit na své misi v Evropě před 2 roky o jejich neexistenci) .Za rakety na polském území US taky sakra zaplatí.

Radar u nás? Hm- přece i blb ví, že původně byl zamýšlen proti zbraním Severní Korei.Nějak to vyšumělo a tak víme, že jsou proti Rusku.
Děkuji pěkně pane Vondro!!!

Představa o životní úrovni v ČR je dvojí.
1. Ta naše zdola po zaplacení nájemného, služeb , kabátu na zimu, průkazky na tramvaj, opravu pračky, nákup léků atd.
2.A pak ta shora - modrou třepetalkou mávající do EU.

A my si zas utáhnem opasek, jak nám poradil v 90. roce tehdy pan premiér , Klaus, co byl brzy odstaven, a klikou se v té správné straně etabloval v postu prezidenta, kdy podepisuje jeden kontroverzní ODS zákon za druhým, zatímco zákony předchozí vlády ČSSD obstuoval.
Kromě toho máme tak blbou vládu, že ani dotace z EU fondu nedokáže čerpat.

A NA TOHLE si tedy utahujeme opasek hned nadvakrát.

1. na to abychom se v EU prostřednictvím našich ODS jevili jako ti co to zvládnou,

2. na to, že dotace díky politické negramostnosti ODS nedorazí včas , tak musí z naší kapsy.

.

Sledujete-li jednání ve sněmovně, pak mi prosím řekněte, kokilkrát se tam
zviditelnil náš poslanec Reissigel?Ani jednou!
Poslaneckou sněmovnu táhne pár tahounů.
Vždy připravený Zaorálek levičák ví, co mluví a jedná a snaží se naše zájmy hájit!

Poslanec Tlustý pravičák ( nepleťte sem původní příslušnost, je mi fuk) taky připravený a mluvící k věci a snažící se naše zájmy hájit.

Co ale náš malývelký muž Bém?V poslanecké sněmovně nemá co dělat a tak neví která bije?Co se týče gratů hodil na svého radního kravinu, kterou vymysleli oni všichni.
Za naše peníze investoval na totálně prodělečný pronájem budov Magistrátu o pár baráků dál.Tedy vlastní trvalé místo nevyřešil, jen magistrátní kasu do budoucna zhuntoval.
Mám věřit , že Bém, který dělal starostu na Praze 6 netušil, že na jeho území je nějaká Letná a projekt knihovna na ní ?.
Je možné ještě považovat ideu Olympijských her v CR a utratit za svou ideu kolik milionů ? za reálné, nebo psychickou megalomanskou úchylku jedince?
A kolik nás to stálo na Kč a na přírodním prostředí, kdy si megalomanská Katka |Neumannová nepřiznala, že holt pořádat něco kde léta už není sníh je na palici?
Tak to jsou ODS, nemuvě o Julínkovi a jeho farmaceutických aktivitách před dosazením do funkce.

A ještě něco - pan premiér Topolánek minulý týden ve sněmově BUČEL jako VŮL Rathovi za zády. ( myslím, že už je to na léčbu )

Ostatně - pan Topolánek kdysi přísahal na vojenské škole věrnost socialisté vlasti - a musel k tomu salutovat - haha..
Kdyby neudělal průšvich - viz jeho chování ( nikoli politický ) dnes by si ani nezanadával.Z vojenské školy ho vykopli.Zrovna u Topolánka mi jeho nenávist ke KSČM nesedí.Vždyt tato stranická matička mu umožnila vzdělání na škole pro vojáky plné výhod.

Kdo neví, jak to dřív chodilo: na Karlovu univerzitu bylo téměř nemožné se dostat pro veliký zájem , ale na techniku byla místa volná.(Jak na který obor).
Náš pan premiér Topolánek vybral sobě školu vojenskou .Nevím, jestli střední nebo vysokou.V podstatě to je fuk., KDO POCHÁZEL A MĚL SÁM TŘÍDNĚ POLITICKÝ PROFIL NEZÁVADNÝ, ten byl přijat.

. Výhody školy VŠ :studium mělo dotace, bylo výborně vybavené, nakonec škola produkovala výborné experty- blbové odpadli při prvních zkouškách..výhodná byla různá stipendia, jistá kolej , stáže, atd. )
Nevýhodou : členství v SSM a pak v KSČ povinné!!!
Takže pro mě je pan premiér Topolánek coby původní straník rovněž bývalý komunista

A co komunální stranickost Žižkova?
Když se podíváme na straníky na Žižkově - neříkejte, že zde není kult Hurdy.Kult stranické příslušnosti k ODS.

Už je to tak rozjetý vlak, že kdo se chce na radnici udržet, musí s tímto člověkem táhnout.Podívejte se tedy na aktivit radních,sřet zájmů.Je to jedna obrovská malá domů!!

ODS považuji j e d n o z na č n ě za stranu zkorumpovanou.A ze svého okolí vidím členství v ODS jako prvoplánový krok ke stykům a kšeftům.

ODS vyhrála volby díky zfalšovaným informacím ohledně Kubiceho zprávy poškozením ČSSD, což rok po volbách ODS přiznalaa díky 2 kupčíkům.Jinak zas tak velkou oblibu nemá.

Tak mi tady , prosím, nevykládejte o tom, že KSČM je divná a nic stejně nedělá.Zdá se, že toho dělá spolu se zelenými na této radnici jako jediní nejvíc.ČSSD je u zdi a ED jako by si nechtěli na veřejných schůzích nic rozházet.
Aktivitou jednoznnačně vede KSM a SZ.

Prosím nejsem levičák, ale stojím nohama na zemi.Ono taky nejde furt se hrabat minulostí,což je cílená propaganda těch ODS nahoře.
Historie národa musí být známá, ale nesmí být cílem odvádění pozornosti od toho, jestli půjdu po zaplacení nájmu žebrotou.Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Nikoli s KSČM, ale se stranou ODS se mi vrátily třepetalky, kult a stranická poslušnost

24.6.2008 18:35 vložil Robert

Hm-Hm ?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Nikoli s KSČM, ale se stranou ODS se mi vrátily třepetalky, kult a stranická poslušnost

27.6.2008 01:14 vložil Jan

Je to dlouhy prispevek, ale mluvi mi z duse.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Nikoli s KSČM, ale se stranou ODS se mi vrátily třepetalky, kult a stranická poslušnost

3.7.2008 01:03 vložil chk

To je strašný traktát, Aleno. Je to jak opsané ze zápisu ze stranické schůze..... :-/

A teď na rovinu: Koho byste volila ve třicátých letech v korupcí, hospodářskou krizí a celkovou neschopností zmítaném Německu? Volila byste na pohled slušného vegetariána a abstinenta Adolfa Hitlera, který sliboval zavést pořádek......? Troufám si tvrdit, že volit bolševika je stejně špatné. ODS je jistě stranou zlodějů, stejně jako většina ostatních parlamentních stran. Komunisti tady však vládli 40 let a už bych to nikdy nechtěl znovu zažít.


Reagovat  Reagovat s citací


Ideologické řeči proti komunistovi jsou k ničemu

10.9.2008 22:39 vložil Nájemník

Když kritizuje nějaký komunista tu neuvěřitelnou nenažranost radnice, která je schopná vydírat z mladých a z důchodců i 80 Kč za metr, má pravdu. Totalita je dneska modrá. Adolf Topolánek se svým Hermannem Julínkem, co chce regulovat pomocí poplatků kojence, že prý zneužívají lékařskou péči, a jejich modří parťáci na radnicích, co jim není ani 40 kč nájemného za metr dost, když společenství bytových vlastníků umí hospodařit i s fondem oprav za 25 nebo 30 Kč za metr, to je dneska problém. Korupce, známosti a malé domů, že? Tak když proti tomu něco udělá nějaký komunista, nebudu mu vyčítat, že Hitler, Stalin nebo Bush byli nebo jsou teroristi a vrazi. Tak já to vidím. Nebo se mám jít stěhovat z Prahy jenom proto, že se modří na radnici chtějí nakapsovat a na mladé rodiny kašlou?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama