Diskuse

Ing. Josef Ráb, KSČM: Chcete vědět něco o privatizaci bytů, tak se ptejte radních!

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: A co Vy?

13.6.2008 08:55 vložil Magda

Možná by stálo za to inspirovat se u občanů žijících na Praze 2. Ti se rozhodli hájit své zájmy v oblasti privatizace tím, že založili občanské sdružení.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: A co Vy?

14.6.2008 23:22 vložil Jozka

Domnívám se,že na obvodní úrovni bychom si neměli hrát,jako v parlamentu,hlasovat o nějakém podaném návrhu podle toho,kdo jej podává.Poslancům jde bohužel především o bydla.Osobně vydržet tam co nejdéle.Tudíž nepřipustit,žě někdo,protože je z jiné partaje,by dostal mojí podporu.Na naši obvodní úrovni,nám musí jít o věc.Když zastupitel Ráb přijde s dobrým návrhem,nebo má snahu věci napomoci,proč to zlehčovat proto,že jde o komunistického zastupitele.Tento spodní tón z některých příspěvků je cítit.Není to chytré a už vůbec ne demokratické.A to skloňujeme slovo demokracie od rána do večera.My ve Svobodné republice Žižkov se měli snažit být na úrovni a neztrácet glanc,který Žižkovu vždy slušíval.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: A co Vy?

16.6.2008 00:00 vložil chk

Marně přemýšlím, co je nedemokratického na tom, že já, pouhopouhý volič (a občan republiky Žižkov), nepolitik, nečlen politické strany, poukazuje na fakt, že komunistům se z principu věřit nedá. Spousta hezkých slov, ale pak se člověk nestačí divit. A zažili jsme to všichni od určitého věku nahoru. Poučme se tedy z toho.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama