Diskuse

Reakce na příspěvek

volební programy pěkné, realita je jiná

5.11.2011 11:08 vložil Ondřej Rut (SZ)

Dosavadní praxe TOP09 ukazuje, že dobře napsaný volební program nic neznamená, když není doprovázen společnou vůlí po skutečné změně, kterou se TOP09 oháněla ve volební kampani. Zastupitelé TOP 09 jsou v zastupitelstvu úplní nováčci a většina z nich bohužel vůbec nepochopila, v čem spočívala negativa předchozí vlády ODS. Menšině to dochází, což sporadicky probublává na povrch.

Kauza Central Park II. to jasně prokazuje. Místostarosta Kalousek i členové výboru pro územní rozvoj za TOP09 (pánové Srb a Žipaj) po boku ODS nadále aktivně podporují tuto loupež za bílého dne, zatímco jiným zástupcům TOP09 je zřejmě jasné, co se tu děje. Mezi ně patří dokonce i paní starostka Hujová, která na jaře sama předložila výboru pro územní rozvoj podnět v kauze Central Park II., nicméně výbor ho i hlasy vlastní TOP09 odmítl projednat. Paní starostka pak byla předsedou výboru Pechou (ODS) na jednání Rady městské části pokárána za to, že nepřípustně zasahuje do kompetencí výboru a svého místostarosty.

Takto jsou rozloženy síly na radnici a v TOP09. A proto paní Škapová napsala takto opatrný článek. I za něj jí však děkuji, přestože zůstávám mírně skeptický.

Ondřej RUTantispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama