Diskuse

Ing. Světlana Škapová, TOP 09: Nebuďme skeptičtí

Vložit nový příspěvek

Re: Re: nechápu

3.11.2011 18:05 vložil Jarda

Je zajímavé, že TOP 09 na jednu stranu má vůli komunikovat s občany, i prostřednictvím dříve zatracovaných medií jako je Kauza3, na druhou stranu se komunikace pořád nese ve stejném duchu: Občané, nebojte - teď jsme na radnici my a my všechno ohlídáme. Stejnou rétoriku má Simeon Popov, který komunikuje nejvíce.

Problém ale, vážení, je prostě v tom, že TOP09 na Praze 3 je složena buď ze neskutečně naivních spoluobčanů, nebo prostě záměrně nevidí nic, neslyší nic.

Je hezké, že se tu oháníte mimo jiné programem ŽnS - ale upřímně - jak se k této straně a jejím představitelů v reálu chováte? Nevšiml jsem si jakékoliv vstřícnosti, pouze gesta a infantilní články Vašeho kolegy Popova o tom, jak se někdo někam nedostavil apod.

Měli byste si radši vzpomenout na předvolební klip TOP09, se kterým prakticky vyhrála volby do parlamentu. Je to o vymetání defrandantů. Tradičně jste na to hned po volbách zapomněli - nebo, a to je bohužel ještě pravděpodobnější, jste tenhle klip ani nikdy neviděli.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: nechápu

4.11.2011 23:56 vložil Simeon Popov

Dobrý den pane Jardo,
zde bych se dovolil vstoupit do diskuse, pokud se tomu tak dá říci, jelikož u Vás postrádám věcnost komentáře. Mohl bych Vás zdvořile požádat o bližší specifikaci pojmu vstřícnost ? Co si máme (mám) pod tímto slovem představit ? Jaká jsou Vaše konkrétní očekávání od zastupitelů ? A ještě si dovolím poznámku: k představitelům Ž(n)S se chovám stejně jako oni ke mně, tj. slušně nebo pokládáte výměnu názorů (ikdyž vášnivou) za společensky nepřijatelné chování ?
Přeji hezký den !


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: nechápu

5.11.2011 01:49 vložil Karel Zak

Omlouvám se předem všem diskutujícím, hlavně těm slušným. Pane Popove, Vy jste opravdu krystalicky čistý blb. Co tím konkrétně myslím? Pokládat někomu otázku, co očekává od zastupitelů, když to jasně vyplývá z předvolebních slibů a mj. i z kontextu předešlých příspěvků, je fakt moc. Budu konkrétní za sebe. Očekával bych, v souvislosti s Vašimi konstatně nablblými příspěvky, že se zastupitelé budou vyjadřovat k věcem, kterým alespoň trochu rozumějí. A pokud mají černé svědomí, ať raději mlčí. Jenomže Vy se zase začnete ohánět Ústavou ČR a svými právy. Využívám tedy téhož práva k předchozím invektivám. A ještě něco. Přečtěte si článek své kolegyně Škapové. Třeba pochopíte...i když se obávám, že nikoli. Než něco napíšete a \"odentrujete\", zkuste se nad tím, moc prosím, zamyslet. Jde o činnost vcelku náročnou, leč nesoucí občas alespoň nějaké plody!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: nechápu

5.11.2011 08:36 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Pane Popove, je to snadné. Praha 3 hospodaří s více jak půlkou rozpočtu v obecních A.S. ŽnS je jediný politický subjekt, jež nad tímto hospodařením nemá možnost kontroly, jelikož nemá v dozorčích žádného člena. Vy jste nyní u moci, takže se dá říci, že TOP 09 jim to neumožnila.
Za druhé – zástupci TOP 09, jež jsou členy Výboru pro územní rozvoj, konají v rozporu s vlastním volebním programem a prosazují změnu územního plánu ve prospěch developera.
A za třetí - za rok co máte ve svých rukou radnici jste nezměnili prakticky vůbec nic. Žádný krok k větší otevřenosti, transparentnosti zakázek... nic. Prostě poslušný a mladší bráška ODS.

Já vůbec nechápu, co se tady ještě snažíte obhájit. Možná by nebylo od věci, kdybyste si nejprve hrábl do vlastních řad.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: nechápu

5.11.2011 18:13 vložil uuu.kk

Naprosto souhlasím. Za poslední rok se na radnici nezměnilo naprosto nic.
Starostka je věrnou kopií té předchozí. Chlubí se věcmi, za kterými jednoznačně stojí obrovské úsilí lidí, kteří s radnicí nemají nic společného - myslím tím zejména téma bezpečnost na přechodech!
V otázce privatizace je vše stejné jako za přechozí garnitury. Starostka si klidně v tisku slibuje termíny na stanovení nových pravidel privatizace (červen, září) a on je listopad a opět ticho po pěšině. Opravdu by mě velmi zajímalo, komu připadnou ty desítky volných bytů, které již jejich dlouholetí nájemníci po letech zvyšujících se nájmů a marného čekání na privatizaci opustili a tyto byty jsou prázdné.
Megalomanské projekty typu Central park II, Crystal Prague na Vinohradské, Nákladové nádraží - výborně, zastavme si betonem každý volný metr - na olšanských hřbitovech je zeleně dost!
K názorům pana inteligenta Simeona se vůbec vyjadřovat nehodlám, to je úplná ztráta času.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: nechápu

9.11.2011 16:51 vložil Jarda

Dobrý den pane Popove, děkuji za Váš komentář. Koukám, že mezitím odpověděli jiní diskutující za mne.. Vždyť je to až směšné vysvětlovat někomu, co je vstřícnost.

Tak třeba: vstřícnost se projevuje tak, že pustím zastupitele všech stran do orgánů akciových společností ve vlastnictví obce. Kolik je takových členů orgánů a.s. na Praze 3 z řad ŽnS? Myslím žádný. :)

Dále se třeba vstřícnost projevuje tak, že nechám představitele ŽnS psát do Radničních novin, a to bez cenzury. Kolik jim vyšlo článků za Vašeho působení v redakční radě RN?

A nebo se vstřícnost dá třeba projevit tak, že se nestrefuji do kolegů zastupitelů za ŽnS články, které nemají hlavu ani patu a jsou účelově psány pouze k diskreditace strany.

Pro úplnost - nejsem členem strany ŽnS, pokud by to budilo ten dojem. Jen pozoruji situaci na radnici P3 a nestačím se divit.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama