Diskuse

Ing. Světlana Škapová, TOP 09: Nebuďme skeptičtí

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: nechápu

5.11.2011 08:36 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Pane Popove, je to snadné. Praha 3 hospodaří s více jak půlkou rozpočtu v obecních A.S. ŽnS je jediný politický subjekt, jež nad tímto hospodařením nemá možnost kontroly, jelikož nemá v dozorčích žádného člena. Vy jste nyní u moci, takže se dá říci, že TOP 09 jim to neumožnila.
Za druhé – zástupci TOP 09, jež jsou členy Výboru pro územní rozvoj, konají v rozporu s vlastním volebním programem a prosazují změnu územního plánu ve prospěch developera.
A za třetí - za rok co máte ve svých rukou radnici jste nezměnili prakticky vůbec nic. Žádný krok k větší otevřenosti, transparentnosti zakázek... nic. Prostě poslušný a mladší bráška ODS.

Já vůbec nechápu, co se tady ještě snažíte obhájit. Možná by nebylo od věci, kdybyste si nejprve hrábl do vlastních řad.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: nechápu

5.11.2011 18:13 vložil uuu.kk

Naprosto souhlasím. Za poslední rok se na radnici nezměnilo naprosto nic.
Starostka je věrnou kopií té předchozí. Chlubí se věcmi, za kterými jednoznačně stojí obrovské úsilí lidí, kteří s radnicí nemají nic společného - myslím tím zejména téma bezpečnost na přechodech!
V otázce privatizace je vše stejné jako za přechozí garnitury. Starostka si klidně v tisku slibuje termíny na stanovení nových pravidel privatizace (červen, září) a on je listopad a opět ticho po pěšině. Opravdu by mě velmi zajímalo, komu připadnou ty desítky volných bytů, které již jejich dlouholetí nájemníci po letech zvyšujících se nájmů a marného čekání na privatizaci opustili a tyto byty jsou prázdné.
Megalomanské projekty typu Central park II, Crystal Prague na Vinohradské, Nákladové nádraží - výborně, zastavme si betonem každý volný metr - na olšanských hřbitovech je zeleně dost!
K názorům pana inteligenta Simeona se vůbec vyjadřovat nehodlám, to je úplná ztráta času.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama