Diskuse

Ing. Tomáš Mikeska: Komentář k rozpočtu MČ Praha 3

Vložit nový příspěvek

Re: Dokázali, že to dokáží

15.1.2010 11:38 vložil chk

Otázka zní, Josefe, koho volit budete. Ona třeba druhá nejsilnější ČSSD není o mnoho lepší, jenom teď není "u lizu". Ale v době, kdy tvořila s ODS koalici, to byla právě ČSSD, která nechtěla například privatizovat byty a nechat si je jako zdroj příjmů do rozpočtu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Dokázali, že to dokáží

15.1.2010 20:51 vložil Josef

Vážený pane "chk", tak naivní nejsem. V politické situaci na radnici se celkem DOST vyznám. Navíc mi nedělá problém googlovat a mám za sebou práci v prestižním zahraničním (západním) zpravodajském médiu. Proč, každého, kdo si dovolí kritiku ODS pokládáte hned za voliče ČSSD? Vím velmi dobře, kdo v Praze 3 dlouhá léta VLÁDNE a KDO pro občany skutečně pracuje. Kucián (ČSSD) a Hurda (ODS) to nejsou, ty znám opravdu velmi dobře. Bohužel jsem se právě na těchto stránkách KAUZA 3 dočetl něco v tom smyslu, že ne všichni kluci a holky z ODS (pro ČSSD platí to samé) jsou špatní. Tím bylo myšleno, že jako jsou jen HLOUPÍ či duševně zaostalí? Pokud členové této totalitní strany umí číst a psát a drží se Hurdy (šéf ODS v P3), Jančíka (ODS, starosta P5) či Bürgermeistera (ODS, současný kouzelník s pozemky, odsouzen v roce 1984 za krádež), tak opravdu pochybuji o jejich lidské kvalitě. A o politické gramotnosti lidí, kteří mluví o jistých slušných členech ODS si, pokud mi dovolíte, nadále budu myslet své. To samé platí směrem k ČSSD, KDU-ČSL, TOP 09 i komunistům. Tím chci jen říci, že nejsem ani Sparťan či Slávista, tedy kohokoli FANDA. Politikům nevěřím, politiky si prověřuji. A pokud někoho vidím pracovat zde na Praze 3, tak jsou to Zelení a SNK-ED a někteří nezávislí a také některá občanská sdružení, třeba zizkovnejensobe.cz Se slušností proti grázlům nepochodíte. Tady už pomůže jen defenestrace. A víte kolik lidí se o polické dění v této republice opravdu podrobně zajímá. Ani ne 3 procenta. A z těch 3 procent si odpočítejte novináře, politické poradce a další, kteří to mají v náplni práce. Takto se věci ve skutečnosti mají. A to politici vědí VELMI DOBŘE a z občana v této republice mají VELKOU SRANDU. Přečtěte si články třeba na tomto serveru. Jsou zde u jmen politiků uvedeny vždy jejich stanické příslušnosti? Neuvádění stranických příslušností u politiků na jakékoli úrovni je politicky NAIVNÍ (= pitomé, nedospělé). Že se v článcích mluví o starostce či místostarostovi? Ve volebním systému do komunálních zastupitelstev volíte STRANY, NE OSOBY!!! Kdy to těm Čechům konečně dojde? A toto politici vědí a proto se tak smějí. Pěkný víkend a zkuste méně přepojatosti. Asi jste to myslel dobře, že je to tak?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Dokázali, že to dokáží

15.1.2010 23:16 vložil chk

Klid neberte to osobně :-)
Já Vás určitě nechci nařknout, že jste volič sociální demokracie. Naopak, pokud píšete, že nejste fanda žádné konkrétní politické strany, je mi to velmi sympatické, protože takhle nějak se snažím uvažovat také.
Problém spíše je, že čím dál více lidí se naivně domnívá, že stačí vystřídat zprofanovanou ODS jinou velkou stranou, konkrétně ČSSD, a hned bude lépe. Nebude. Proto byla má poznámka spíše obecná a k Vám mířena pouze jako prosba o upřesnění.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama