Diskuse

Ing. Tomáš Mikeska, SNK ED: Komentář k rozpočtu Prahy 3 na rok 2009

Vložit nový příspěvek

Krásný rozpočet, schválený ODS + ČSSD!

5.1.2009 16:52 vložil vít

Jak mohl jakýkoliv zastupitel (z jakékoliv strany) souhlasit s návrhem rozpočtu v investičních výdajích do bytového a nebytového fondu MČ Praha 3.,části, která se jen opírá jen o odhady (bůhví koho?) nákladů! Jen samotná projektová příprava akcí je navrhovaná ve výši 50,5 mil.Kč! Na samotnou realizaci pak zbývá 297 mil.Kč, z toho sežere výstavba nové podzemní garáže (tam již nějaká je?) 80 mil.Kč, rekonstrukce nebytových prostor (asi v domech Lupáčova 10-20 pro Ředitelství městské policie (30 mil.Kč. Dále je uvedena položka ve výči 50 mil. Kč na rekonstrukci Roháčovy 24 3. etapa rekonstrukce domu s pečovatelskou službou (a současně 2,5 melounu na projektovou přípravu 4. etapy rekonstrukce zmíněného domu). Dobře to mají mafiáni spočítáno! . A k vlastní modernizaci a regeneraci panelových domů v Lupáčově 10-20 -rekonstrukce bytových jader s odhadem za 60 mil. Kč, výměna oken v panelových domech Jeseniova, Blahoslavova, Ostroměřská a Roháčova 20 melounů. Nikde ani zmínka kolika domů a kolika oken se to bude týkat! To bude vejvar! A zase -okna budou vyměněna na základě urbanistické studie, kterou jistě vypreacuje CITIFIN či neexistující již dnes CPP Services, s.r.o. Neurčeny výtahy a jejich rekonstrukce, v Olšanské 7 rekonstrukce po bývalém nájemci (? kdo to byl?) ve výši 17 melounů! Chytří to rozpočtáři! A rozpočet zpracoval odbor ekonomický Úřadu MČ Praha 3! Geniové či diletanti? A co na to zastupitelé ODS a ČSSD! SCHVÁLILI ROZPOČET!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Krásný rozpočet, schválený ODS + ČSSD!

5.1.2009 16:55 vložil kolop

Takovým, co to schválili se říká loupežníci veřejných prostředků či zastupitelská mafie ODS a ČSSD!


Reagovat  Reagovat s citací


Rozpočet dobrý pro tunelování veřejných prostředků!

29.12.2008 15:01 vložil jand

To jsou ale díry v investičních výdajích do bytového fondu až neskutečné!
Na projektovou přípravu bude vyčleněno 50 mil.Kč (příprava výměn bytových jader a další!), vlastní regenerace spolu s výstavbou garáže v Lupáčově (80 mil) a úprava sídůla Městské policie 30 mil. Tedy na skutečnou regeneraci bytového fondu zbývá 190 mil. Kč! A co si ještě různé firmy rozkradou - např. CIFITIN (straníci ODS Hurda a senátor Kladívko. Nebylo by lepší už tu ODS na Praze 3 nakopat do prdele?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Rozpočet dobrý pro tunelování veřejných prostředků!

6.1.2009 12:11 vložil Marcos

Definitivne ano!


Reagovat  Reagovat s citací


rozpočet

29.12.2008 10:57 vložil M.Pluhař

Dobrý den a dobrý rok 2009.Čtu "kauzu" a z počínání radnice je mi nanic.Ať se to týká hospodaření - třeba absurdních smluv nebo přejmenování ulice U stadionu na Ke kapslovně - kde je stadion?Bohužel netuším způsob,jak se bránit rozhazování společných peněz do kapes kámošů.
Pluhař


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama