Diskuse

Ing. Vladislava Hujová, TOP 09: Návrh nových pravidel přidělování bytů v Praze 3

Vložit nový příspěvek

Byty

5.3.2014 22:45 vložil Svoboda Miloš


To musí přijít žena ! aby se hnuly ledy s byty!!! děti moje hr na mě vyženeme ČSSD, ODS, a ŽnS
Miloš Svoboda


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Byty

27.3.2014 11:11 vložil Martin Novotný

Pane Svobodo, nezlobte se, ale žádné ledy se nehnuly. Ta žena, o které píšete a zřejmě myslíme tu samou V. H. za dobu její vlády s novou koalicí nic neudělala. V.H. je odpovědná za své zástupce, alespoň to píše na webu radnice. Jestli jí Matěj neposlouchá, tak je to jen její chby, že ho neumí srovnat. Zároveň i její odpovědnost.V.H. teď před volbami, se začíná vymezovat. To je celé. Tak přijďte na zasedání zastupitelstva do hotelu Olšanka a zeptejte se jí, kolik bylo volných bytů za koalice TOP 09 a ODS a kolik je jich za koalice TOP 09 ČSSD a ŽnS. Tím samozřejmě neobhajuji ODS, protože udělali spoustu chyb, ale určitě hospodařili (TOP 09+ODS) v té koalici lépe než ta Vaše žena nyní. Martin Novotný


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Byty

27.3.2014 12:25 vložil heller

Musím se trochu vzít za p. starostku, přál bych Vám být při jednáních. Co se týká volných bytů, je to \"plovoucí počet\", některé se uvolňují, některé se obsazují, ale pozor, ty volné se musí také opravit, některé (a je jich dost) jsou ve stavu skoro neobyvatelném. Takže nesuďme pouze z absolutních čísel. Něco jiného je situace, kdy bytová komise někomu doporučí nájem a podpis odpovědného za MČ) se na smlouvě ocitá se zpožděním.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Byty

27.3.2014 15:44 vložil TRP

No pane Hellere, sám víte, že to tak není. Paní V.H. je velmi neschopný manažer. Nikdy to nedělala a není toho schopná. Podívejte se, jak řídí zastupitelstvo. No hrůza. A to už to dělá 4 roky. Tohle celé je o tom, že radnici vede naprosto neschopná manažerka, která umí ječet, kopat nožičkama a hojit si mindráky na úřednících. A když něco najde, tak to opíše. Koneckonců, nikdy se neživila tvořením, ale bouráním. Neplatil jí náhodou dlouhá léta Pavel Hurda?


Reagovat  Reagovat s citací


Neschopnost

27.3.2014 16:10 vložil Jiří Platil

No máte pravdu. Starostka má v kompetenci, jak sama ráda zdůrazňuje, koordinaci svých zástupců. No a v tom je celý problém. Už jednou to nezvládnula a teď opět nezvládá. Radnici musí řídit schopný člověk. Ona ta TOPka... No ruku na srdce. Pan Hudeček nám zastavil Blanku a bude nás to stát stovky miliónů navíc a paní Hujová? Ta má jedinou starost. Aby si za naše peníze dělala vlastní PR... Pan Stropnický má určitě spoustu dobrých nápadů, ale bohužel naráží na neschopné diletanty z TOP 09, kteří mu schválně hází klacky pod nohy. A ČSSD se jen tiše směje...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Neschopnost

27.3.2014 20:26 vložil Simeon Popov

Vážený pane Platile nebo jak se jmenujete (občan Prahy 3), beru Váš příspěvek zcela jako provokaci. Nic jiného to ani není! Jinak bych si musel myslet něco horšího ...., např. že máte nulové znalosti o fungování vztahů nadřízenosti-podřízenosti a o zvládání triviálních úkolů podřízených vedoucích (pokud takovýto pracovník netrpí některým ze stupňů oligofrenie, pak musí být soudný a dobře ví, co má dělat a nečekat, že mu to nějaký šéf nařídí anebo nakreslí), nulové povědomí o fungování samosprávy, nulové informace o zakázce Blanka apod.. Spíše však sázím na to, že jste jeden z mála lidí, kteří jsou velice dobře obeznámeni, dokonce jsem přesvědčený, že máte velice blízko k lidem, kteří v minulosti dostali Prahu tam kde je dnes, resp. kde byla v roce 2013. Obranou pana Stropnického spíše chcete navodit dojem, že jste příznivec Zelených, anebo Vám bylo strašně v minulosti ukřivděno a teď pouze touto formou popichujete. O nápadech a zvládání vedoucí funkce pana Stropnického na MČ Praha 3 bychom si určitě byli schopni něco málo povědět, ale Vám chybí kuráž vystoupit z anonymity! Každý je nějaký, že pane ..... ? Přeji hezký den a doufám, že Vám nedojdou nápady.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Neschopnost

27.3.2014 21:57 vložil žižkovák

No na Vás jsme tu čekali. Slyšel jste někdy přísloví, že potrefená husa první zakejhá...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Neschopnost

28.3.2014 22:05 vložil Simeon Popov

... i já na Vás čekal!


Reagovat  Reagovat s citací


Souhlasím s paní starostkou

5.3.2014 22:32 vložil Štěpán Kavur

Naprosto souhlasím s paní starostkou, nevím pro koho pan Stropnický drží cca.220 bytů když jsou lidé ,kteří se na Praze 3 narodili mají žádost na byt deset a více let a přitom musí bydlet v ubytovnách v nedůstojných podmínkách a za nehorázné nájemné. 10 milionu ročně o které přichází MČ bych nechal zaplatit lidi kteří odpovídají za bytové hospodářství, oni by se jinak starali kdyby ty byty byli jejich! Rád bych věděl jak je to s nebytovými prostory, které jsou léta nevyužívané, které by také přinesli nemalou sumu peněz do kasy ÚMČ Prahy 3.
Držme palce paní starostce Ing. Hujové a prosím podpořme ji, aby volné byty sloužili občanům Prahy 3 !!
žižkovský rodák
Štěpán Kavur


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Souhlasím s paní starostkou

24.3.2014 13:23 vložil Lukáš Novák

Pane Kavure, kdopak Vám, ten text napsal? Paní Hujová? Jaká, že skupina obyvatel má dostat volné byty? Ti, kteří museli opustit obecní byty, z důvodu dlouhodobého neplacení nájemného? A co slušný občan a platící nájemník? To raději volné byty, než vytváření nových neplatičů. Kritizujete Matěje Stropnického, ale radnici vede Ing. Hujová.Ta má v kompetenci koordinaci činnosti místostarostů. Jak je asi koordinuje co? Tak nekritizujte něco, čemu nerozumíte.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Souhlasím s paní starostkou

24.3.2014 22:53 vložil Petr Košař

Dobrý večer, jak jsem zjistil na oficiálním webu Prahy 3, pan Matěj Stropnický je místostarostou zodpovědným za oblasti : bytová politika, hospodaření s byty a nebytovými prostory,privatizace domů a kultura. Pokud je více jak 200 bytů volných, neobsazených je více než naivní hledat viníka v nějaké druhé osobě.


Reagovat  Reagovat s citací


Zelení

5.3.2014 20:37 vložil Radana

Tisková zpráva Strany zelených: http://praha3.zeleni.cz/tiskove-zpravy/starostka-prahy-3-ing-vladislava-hujova-top-09-opsala-reformu-bytove-politiky-od-zelenych-z-prahy-2/


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Zelení

5.3.2014 23:42 vložil Simeon Popov

I takhle lze práci na MČ Praha 3 zdůvodnit. Důležité je umět vše vysvětlit.

Podstatné je, že Zelení mají na Praze 2 většinu v zastupitelstvu (celkem 2 z 35 zastupitelů), resp. v Radě MČ (celkem 1 z 9 radních) a tím i velký vliv, což vysvětluje, že i takové Pravidla bytové politiky dokáže připravit a prosadit pouze jeden člověk, bez pomoci jiných. Bytová komise na Praze 2 má tedy asi pouze jednoho člena? ... Kdepak!

Seznam členů bytové komise Praha 2
•Kateřina Jechová - předsedkyně - SZ
•Jana Duchková - místopředsedkyně - TOP 09
•Eliška Zemanová - ODS
•Eva Hadravová - ODS
•Luděk Wojnar - ODS
•Michal Grundler - TOP 09
•Elena Güttlerová - ČSSD
•Lea Boudová - OSB
•Petr Hejna - OSB

Předkladatel, ale nemusí být de iure a de facto autorem, hm?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Zelení

6.3.2014 00:03 vložil anonym

takovA pravidla!!!!! pane politku....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Zelení

6.3.2014 00:18 vložil Simeon Popov

Ano, správně - taková pravidla (dlouhé a)! Pane politruku nebo politiku? Děkuji!


Reagovat  Reagovat s citací


Jen upřesnění

5.3.2014 16:39 vložil Čenda

Nejsem zastáncem používání cizích slov v textu ale když už se tak stalo, dovolím si převést toto slovo do češtiny "prokrastinace": výrazná a opakovaná tendence odkládat plnění povinností a úkolů (zejména těch nepříjemných) na pozdější dobu, rizikový fenomén pro duševní zdraví


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Jen upřesnění

6.3.2014 00:05 vložil rypal

A jste priznivcem pouzivani carek ve vetach?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Jen upřesnění

6.3.2014 00:15 vložil Hruboš

a jde Vám o obsah nebo o čárky?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama