Diskuse

Reakce na příspěvek

proroctví

3.3.2012 21:21 vložil Daniel

2013 – Ortenaria slaví – její pozemky jsou definitivně stavební. Kromě patnácti věžáků hodlá stavět protipól Žižkovskému vysílači ve tvaru zdviženého prostředníku. Bývalý místostarosta Lochman získává již čtvrtý obecní byt.

2014 – Radniční noviny se oficiálně přejmenovávají na Žižkovské listy. Místo šéfredaktora vyhrál v páce mluvčí Sotona. Tomáš Kalousek z místní TOP 09 se konečně dostává na titulní stranu. Je vyobrazen jak sedí na koni a mečem propichuje srdce vzpouzejícího se úředníka.

2015 – Všechny běžné paneláky prošly revitalizací. Radnice spouští revitalizaci Hotelu Olšanka. Součástí jsou i populární půdní nástavby. Stavební práce provádí firma Matušek a Kubeš.

2018 – Pavel Hurda se konečně vypořádal s kverulanty v řadách ODS i ostatních stran. Jeho Syn Robert řídí místní TOP 09. Lochman se stal předsedou ČSSD a MUDr. Zeman se stal čelním zelenáčem. Matěj Stropnický na nucených pracech v SKM a Ondřej Rut odchází na Vysočinu.

2020 – Žižkov se topí v psích výkalech. Lidé již pěšky nevychází ze svých zrevitalizovaných paneláků. Ti bohatší bojují o poslední místa v nově postavených garážích pod náměstím Jiřího z Poděbrad a za hranice Prahy 3 odjíždí přímo z podzemí autem. Tradice Žižkovského masopustu však stále žije. V ten slavný den dostávají všichni občané holinky s logem městské části a dvě jitrnice.

2022 – Radnice opustila svůj plán realizovat lávku z Parukářky na Vítkov. Na Vítkov však již vede visutá lávka z Akropole. Národní památník se opět přestavuje do podoby z padesátých let. Mezi obyvateli se šušká, že bude sloužit jako místo posledního odpočinku Pavla Hurdy.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama