Diskuse

Máme co číst

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Matěj v sedle!

11.2.2013 13:01 vložil Jiří Platil

Dobrý den pane Stropnický, no v pořádku... Pokud nemáte problém se zveřejněním faktur, proběhlo výběrové řízení a prodávající není Váš kamarád nebo pana Ruta, tak by to na první pohled asi mohlo být v pořádku. Na druhý pohled je ovšem situace jiná. Nedávno jste se hrdě chlubili, že jste si, v rámci šetření, zrušili náhrady na MHD. Tak trochu matematiky. Máte mandát na dva roky, to znamená, že náhrady na MHD by nás stály za Vás oba 19.000,- Zatím co elektrokola nás stála 80.000,- To Vám přijde naprosto v pořádku?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Matěj v sedle!

13.2.2013 21:28 vložil Karl

Určitě vše proběhlo transparentně :D Jinak to radnice ani neumí, že :)

A znamená to tedy, že auto, na které jste měl nárok se prodalo, aby se ušetřilo, nebo je zaparkované v garáži a tím pádem se vyhodilo 80.000 kč jen proto, abyste se mohl vozit na elektrokole ? Mimochodem vzhledem k věku vás obou by bývalo stačilo obyčejné jízdní kolo, sil máte jistě dost :)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Matěj v sedle!

21.2.2013 21:33 vložil Matěj Stropnický

Dobrý den, ne, na tužky, mobilní telefony (mám dál svůj např., ale to sem nepatří) nebo kola se výběrové řízení nedělá, to by se nikdy nic nekoupilo a jen by se papírovalo. To není veřejná zakázka, ale nákup materiálu. Náhrady MHD byly ostatně navíc k těm autům (event. kolům) jaksi automaticky, takže se skutečně ušetřily. Elektrokola budou sloužit mnoho let, takže Váš výpočet je zavádějící a myslím, že jejich používání vedením radnice má i určitý efekt příkladu, přijde mi. Zdá se mi, že kdyby si někdo z vedení radnice pořídil auto za 1,5mil, nikdo by se nad tím nepozastavoval, ale úřední kolo nějak vadí. Njn. MS


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Matěj v sedle!

1.3.2013 23:35 vložil TRP

No koukám, že jste rychle otočil. Ještě nedávno jste do těchto věcí kopal. Třeba nákup papíru v rozpočtu atd. No koukám, že to byl nějaký kámoš, od koho se kupovaly kola, jinak byste takové drahoty se zveřejněním nedělal... Hlavně, že jste tranparentní!! A co teď v zimě? Elektrosáně? No vidím pánové, že utrácení z cizího Vám jde.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama