Diskuse

Mgr. Ondřej Rut, Ž(n)S: Rozvoj Prahy 3 nastartuje jedině obrozená ODS

Vložit nový příspěvek

Pouze kritika ODS?

24.8.2014 12:54 vložil Daniel

Velice mě zaráží jak pan Rut dokáže pouze kritizovat ODS Praha 3 a dokáže tomu věnovat celý svůj článek ale ve své podstatě nic nového nepřinesl.
Kdyby se radši zaměřil na to jak své straně pomoci ve volbách do PSP či na magistrát města Prahy a ne tady psát dlouhý článek o tom jak strašně "zlá" ODS (Hurda,Sladkovský a spol.) dělají nepořádek na MČ Praha 3.

Přijde mi to infantilní a trapné. Pokud bych se měl rozhodovat kdo dostane můj hlas tak po přečtení těchto "zvláštních" informací to asi SZ opravdu nebude.


Reagovat  Reagovat s citací


Mgr. Ondřej RUT - chyba.....

24.3.2014 13:34 vložil Patriot

Pane magistře, takový vzdělaný člověk a ani si po sobě nepřečte text. Nebo jestli Vám ho někdo psal, tak jste to nekontroloval. I když máte mé částečné sympatie, žádný politik v za ODS nebyl a není JAN SLADKOVSKÝ. Když kritizovat, tak prosím s noblesou, jak to umíte a ne takto.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Mgr. Ondřej RUT - chyba.....

4.6.2014 02:57 vložil žižkovák10

Ano, žádný politik z ODS se nejmenuje Jan Sladkovský. Jmenuje se Pavel Sladkovský, bývalý policajt, známý z knihy KMOTR MRÁZEK (str. 100- 101). Tento vykopnutý policajt, byl a je pro ODS nepostradatelnou akvizicí- nejdříve místostarosta v různém období jak modré totalitní vlády ODS na Žižkově tak i koaliční s TOP 09, odkud byl nucen odejít/vykopnut po rozpadu koalice s TOP. A jistě je umístěn na dobře placené místečko- náš zastupitel za ODS v zastupitelstvu MČ Praha 3. Člen oblastní rady ODS, neposkvrněný pracant a odborník! Jeho působení jsem zažil, stejně tak chování ODS zastupitelů dirigovaných vyučeným topenářem, dnes kmotrem z ODS, namočeným ve všech skandálech v Praze modrým soudruhem Pavlem Prdou! Chyba je záměrná!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Mgr. Ondřej RUT - chyba.....

25.8.2014 08:30 vložil Petr

Třeba v Kauze Humr že.
https://www.facebook.com/pages/Kauza-Humr/250548481735788
Koukám že inteligence jste moc nepobral.


Reagovat  Reagovat s citací


Plníme volební program ODS

13.3.2014 21:26 vložil Simeon Popov

Na českém trhu s periodiky se objevil nový bulvární plátek. Má skoro identický název jako měsíčník vydávaný MČ Praha 3. Pokud dobře počítám, tak tento obsahově hodnotný počin (idea) slaví první výročí. V březnovém čísle jsem se dozvěděl, kromě jiných svatých pravd, že současná koalice na Praze 3 plní, do posledního puntíku, volební program ODS. Já bláhový jsem si naivně myslel, resp. jsem byl přesvědčený, že se každá politická strana snaží naplnit svůj volební program. Podstatné ovšem je, že kolega Ondřej Pecha má v tom jasno! Tímto ho srdečně zdravím a přeji hodně úspěchů!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Plníme volební program ODS

23.3.2014 19:23 vložil žižkovák

Pavel Sladkovský je ten policajt, který měl kontakty s kmotrem Mrázkem - viz Kmotr Mrázek I. (str.100-101). Byl nucen odejít! A najednou se bývalý policajt objevil na kandidátce ODS (!) a stal se po volbách místostarostou pro dopravu. Ukázka "politicko-výchovné práce občanů"! A že ODS není všeho schopna (v této době byl předsedou oblastního sdružení ODS v Praze 3 zastupitel pro Prahu 3 a zastupitel na "velké" radnici bývalý veksl.., chlast a mladý holky, pracovník Stavocentrálu ÚV SSM, všeho schpný Pavel Prda, dnes kmotr, milionář s bílým mercedesem a majitelem Akropolisu. Přečtěte si někde jeho nástup k moci!.
To co dnes předkládá ODS (za veřejné peníze) - stranický plátek za peníze z volební účasti vás občanů Prahy 3, kteří nepochopili tu stranu- kmotr Prda, podkmotr Ondřej Blecha, Pavel Vladkovský, lékaři typu punkwirth, zemánek,barbora hanišková- naši úspěšní privatizátoři lékařství!Každý den se s nimi můžete setkat v Olšanské 7, kam se přestěhovala z Chlumovy 1 restaurace "Žižkovská sebranka".


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama