Diskuse

Mgr. Ondřej Rut, Ž(n)S: Rozvoj Prahy 3 nastartuje jedině obrozená ODS

Vložit nový příspěvek

Plníme volební program ODS

13.3.2014 21:26 vložil Simeon Popov

Na českém trhu s periodiky se objevil nový bulvární plátek. Má skoro identický název jako měsíčník vydávaný MČ Praha 3. Pokud dobře počítám, tak tento obsahově hodnotný počin (idea) slaví první výročí. V březnovém čísle jsem se dozvěděl, kromě jiných svatých pravd, že současná koalice na Praze 3 plní, do posledního puntíku, volební program ODS. Já bláhový jsem si naivně myslel, resp. jsem byl přesvědčený, že se každá politická strana snaží naplnit svůj volební program. Podstatné ovšem je, že kolega Ondřej Pecha má v tom jasno! Tímto ho srdečně zdravím a přeji hodně úspěchů!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Plníme volební program ODS

23.3.2014 19:23 vložil žižkovák

Pavel Sladkovský je ten policajt, který měl kontakty s kmotrem Mrázkem - viz Kmotr Mrázek I. (str.100-101). Byl nucen odejít! A najednou se bývalý policajt objevil na kandidátce ODS (!) a stal se po volbách místostarostou pro dopravu. Ukázka "politicko-výchovné práce občanů"! A že ODS není všeho schopna (v této době byl předsedou oblastního sdružení ODS v Praze 3 zastupitel pro Prahu 3 a zastupitel na "velké" radnici bývalý veksl.., chlast a mladý holky, pracovník Stavocentrálu ÚV SSM, všeho schpný Pavel Prda, dnes kmotr, milionář s bílým mercedesem a majitelem Akropolisu. Přečtěte si někde jeho nástup k moci!.
To co dnes předkládá ODS (za veřejné peníze) - stranický plátek za peníze z volební účasti vás občanů Prahy 3, kteří nepochopili tu stranu- kmotr Prda, podkmotr Ondřej Blecha, Pavel Vladkovský, lékaři typu punkwirth, zemánek,barbora hanišková- naši úspěšní privatizátoři lékařství!Každý den se s nimi můžete setkat v Olšanské 7, kam se přestěhovala z Chlumovy 1 restaurace "Žižkovská sebranka".


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama