Diskuse

Mgr. Simeon Popov, TOP 09: Cenzura v Radničních novinách MČ Praha 3 ?

Vložit nový příspěvek

Re: Vážený pane Popove

3.6.2011 20:11 vložil Jindra

Vážený pane Rute, vzhledem k Vašemu věku nemáte ani poněti co je propaganda a její plátky. Nemáte ani ponětí jak tyto tiskoviny vymývaly lidem mozky, jak ničily lidské životy, jak potíraly svobodu jednotlivce, kolik lidí po jejich kritice skončilo ve vězeni a v bolševických lágrech. Proč urážíte vedení radnice za posledních 20 let. Nemáte ani poněti jak těžké bylo vybojovat zpět svou svobodu a čest.
RN asi nečtete, jinak byste nemohl napsat že jsou politické. Nikoliv, jsou apolitické. A proto je rád čtu. A taky věřím že takové budou i nadále. Já v nich nechci číst politickou polemiku, urážky a hádky, vzájemné osočování. Vámi uváděná veřejnoprávní média jsou jich plná. A RN svobodné jsou. Už jenom proto že vycházet mohou.
S pozdravem
J.N.
P.S.: V jediném se asi mohu shodnout s ostatními diskutujícími, pan Popov je zřejmě nejslabšim článkem v redakční radě a asi také v Zastupitelstvu. Usuzuji tak ale pouze a jedině z jeho bezduchých slov na tomto vebu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Vážený pane Popove

3.6.2011 23:32 vložil Karel Váňa

Milý pane Jindro,
masová propaganda existuje již od dob, co se začalo s vydáváním tištěných periodik...a to nemluvím o propagandě v "předmediálním" věku. Rozhodně nejde o mládí zastupitele Ruta, ale o jeho dobrý postřeh (jakkoli ho jinak příliš nemusím), který jsem si v obecné rovině přeložil tak, že o svobodu je nutné bojovat stále. Demokracie totiž není totéž co svoboda, i tu můžete v demokratickém systému ztratit, anižbyste si to vůbec uvědomil, což není nic těžkého. A ještě jedna poznámka pod čarou. Sice jsem zastáncem Radničních novin P3 jako servisního média bez polemik jako Vy, nicméně k tomu mají ještě hodně daleko. A s Popovem v čele toho nikdy nedosáhnou, to si pište!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Vážený pane Popove

6.6.2011 12:00 vložil chk

Dovolil Bych si s Vámi, Jindro, hrubě nesouhlasit.
Jsem trochu starší než pan Rut a na rozdíl od něj nejsem politicky činný a navíc se neztotožňuji s velkou částí názorů jeho strany (to jenom pro informaci). Ovšem Radniční noviny od té doby, co se v nich začaly objevovat štvavé články pama Hurdy (ale i jiných - zkuste si prolistovat starší čísla), za nástroj propagandy jednoznačně považuji.
Pravda je, že na rozdíl od Rudého práva blahé paměti proti této skutečnosti jako občan mohu protestovat. Ovšem to na podstatě zneužití Radničních novin pro účely velmi nezdravé propagandy vůbec nic nezmění.
Také si myslím, že do neutrálního, objektivního a vyváženého periodika mají Radniční noviny, i po určitých pozitivních změnách po posledních volbách, stále ještě velmi daleko.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama