Diskuse

Mgr. Simeon Popov, TOP 09: Fraška pod taktovkou ODS

Vložit nový příspěvek

Re: Ukázka demokracie

29.5.2013 15:40 vložil Iont

Pane Platile, rozhodně nepatřím do fankulubu pana Popova (dokonce je mi pan Popov spíš nesympatický), ale Váš příspěvek není moc přesvědčivý. Určitě si vzpomenete, že vystoupit jako občan na zatupitelstvu bylo komplikovanější za vlády ODS než nyní. Dále myslím, že komunikace s občany je na lepší úrovni než dříve. Z vašeho příspěvku mi není jasné, co znamená, že ničí úřad a přihrává si domů peníze? Buďte konkrétní prosím...
A že by se tato rada bála diskuze mi také nepřijde. Například granty: Za vlády ODS šlo o neprůhledný systém, který měl léty zajetá pravidla a nikoho nanapadlo pravidla posouvat, zlepšovat, jít lidem více naproti. Celý grantový systém vzbuzoval spoustu pochybností a nedůvěry. Současná radnice uspořádala asi před 14 dny diskuzní seminář se žadateli a velmi otevřeně se tam vše diskutovalo. Byl jste se tam podívat? Obřadní síň byla plná sedících i stojících, zájem veřejnosti byl opravdu veliký. Za vlády ODS by toto bylo nepředstavitelné.
Pravda je podle mě taková, že toto vedení Prahy 3 není ideální, ale poprvé za dlouhou dobu mám pocit, že se radnice snaží tady být skutečně pro občany a něco pro ně dělat. To jsme dříve říci nemohli.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Ukázka demokracie

29.5.2013 16:51 vložil Simeon Popov

Dobrý den, děkuji za upřimnost ve vztahu k mojí osobě. Současně děkuji i Vám za názor zde projevený a za zájem o dění na MČ Praha 3.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Ukázka demokracie

7.6.2013 14:51 vložil Světlana Škapová

Váš názor pane Ionte je pro mě přesvědčivý.

Dokážete analyzovat zkušenosti nabyté v minulosti se současnými a jste schopen konkrétně uvést oblast, kterou hodnotíte.

Ráda bych se Vás proto zeptala, jak by podle Vás měla vypadat "ideální Radnice". Ve Vašem hodnocení není zatím zcela ideální.
Kde by tedy měla "přidat"?

Děkuji Vám
Světlana Škapová


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama