Diskuse

Mgr. Simeon Popov, TOP 09: Změna na žižkovské radnici se nekoná ?

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Ajaj

23.2.2011 09:20 vložil Nemo

A to je Váš osobní pohled na věc a já Vám ho neberu. Vy jste pro zachování já proti a možná budou existovat ještě jiné představy a každý občan P3 bude na té či oné straně. Každopádně jsem rozezlen, když tu čtu, že ten nebo ta, která má jiný názor (zbourání NNŽ) je okamžitě označen za zloděje, lháře, služebníka ODS nebo developera atd. Zde, se vyjadřuje názor pouze pár jedinců, kteří sem chodí přispívat a rozhodně to nepovažuje za názor většiny. Takovéhoto cíle bychom dosáhli veřejnou diskuzí nebo ještě lépe referendem. Pak poznáme, co lidé na P3 opravdu chtějí s NNŽ.
Také se mi nelíbí názor, jaký jste tu vyjádřil ohledně TOP09 a její budoucí kompromitace, založené jen na tom, že se spojila s ODS. Já se ještě jednou ptám, s kým se měla TOP09 spojit? S ŽNS? se slepencem převážně levicově uvažujicích jedinců jež si k sobě, kvůli lepšímu volebnímu výsledku, přizvali občanské sdružení, jejichž jedinou podstatou bylo a je, je co nejlevnější byty. Nic víc. A to vím moc dobře, že tomuto sdružení nejde o nic jiného. žádné změny na radnici nic takového, jde jen o ty byty.
Zelení v čele se Stropnickým se toho akorát chytli s vidinou hlasů. Také když se podíváte na volby, tak ve 2 obvodech, kde se neprivatizovalo dostalo ŽNS kolem 17 - 18% hlasů a v těch obvodech, kde se privatizovalo dostali mezi 22 a 30%. Což mluví samo o sobě. Tzn. že volební program byl postaven pouze a jedině na bytech, protože ostatní z programu nikoho neoslovil.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ajaj

23.2.2011 23:14 vložil chk

Vy jste si Nemo můj příspěvek buď nepřečetl, nebo záměrně reagujete na něco jiného. Pánové Lochman a Hurda jsou snad u Vás pravičáci....? :-))))

Ještě dodám ke druhé části mého příspěvku, že jestli bych se chtěl u Nákladového nádraží něčeho vyvarovat, tak NEVRATNÝCH KROKŮ. A to je zřejmě věc, o kterou se naopak snaží developer za vydatné podpory některých radních.
A pak už bych to nechal na té diskusi. Nejprve odborné, později veřejné. Určitě ne politické.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama