Diskuse

Mgr. Simeon Popov, TOP 09: Zpráva z jednání Redakční rady MČ Praha 3

Vložit nový příspěvek

Re: Rekonstrukce u nás a nepravdy v Radničních novinách

26.2.2011 16:49 vložil Simeon Popov

Dobrý den,
o projektu (rekonstrukci) Lupačova se hodně diskutuje a byly publikovány protichůdné názory ve všech mediích. Setkání se určitě nebráním a názor na tento projekt můžete vyjádřit rovněž v písemné formě, podpořený fotodokumentací. Nevím zda zde vystupujete jako zástupce všech nájemců nebo jenom některých ? Bude však vhodnější (pro věrohodnost), aby jste vystoupil / a z anonymity. Kontakt na mne již asi znáte, ale pro jistotu jej ještě jednou uvádím popov.simeon@praha3.cz. V zásadě neodpovídám na anonymní reakce, výzvy nebo články, zde jsem učinil ovšem výjimku. Anonymní sdělení (či sdělení pod nickname) beru většinou jako provokaci nebo autora považuji za osobu, která nedokáže vyjádřit svůj názor veřejně pod svým jménem. Navrhněte tedy prosím dva - tři termíny. Děkuji !


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Rekonstrukce u nás a nepravdy v Radničních novinách

26.2.2011 18:58 vložil chk

"...anonymní sdělení (či sdělení pod nickname) beru většinou jako provokaci nebo autora považuji za osobu, která nedokáže vyjádřit svůj názor veřejně pod svým jménem..."
Vy jste asi poměrně drzý, pane Popove. V první řadě si uvědomte, že na rozdíl od vás, politiků, toto jsou lidé zcela vydáni na pospas Městské části Praha 3 a hlavně jejím prodlouženým rukám SKM Praha 3 a hlupákům a gaunerům tuto "firmu" spravujícím.

Já viděl rekonstrukci zajišťovanou SKM dvakrát, a musím bohužel konstatovat, že vůči nájemníkům se jednalo o prasárnu nejhrubšího zrna. A hlevně BEZ MOŽNOSTI JAKÉHOKOLI DOVOLÁNÍ, protože odpovědní zástupci SKM na stížnosti zásadně nereagují a představitelé (ne)odborných firem najatých na práci reagují podrážděně a agresivně zpravidla se slovy "co nám do toho šťouráte když nejste ani majitel".

Takže, pane Popove, podobné hlášky si laskavě ponechte pro svoje stranické kolegy a k občanům se chovejte trochu slušněji, prosím!

P.S. Nebydlím v Lupáčově, nejsem straník ani člen nějakého sdružení a jestli chcete mé argumenty vysvětlit osobně, milerád se k tomuto účelu do Vašeho úřadu dostavím.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama