Diskuse

Mgr. Simeon Popov, TOP 09: Zpráva z jednání Redakční rady MČ Praha 3

Vložit nový příspěvek

Žvásty pana SOTONY.Dezinformace šíbra!

6.4.2011 15:39 vložil Rusivánek

Proč nezakročíš modráčku Simeone Popove bulhare magistře? Tvůj kolega z Radničních novin -šefredaktor RN (dříve Hlásné trouby modráků) si utržil ostudu na Novinky.cz. Článek, ke kterému poskytl informace je neúplný- a divím se proč tento troub. poskytuje neúplné informace. Nedivím se je to neinformovaný lot.. Především seznam domů je neúplný! Proč? To si Radnice nechává pro tzv. "revitalizaci" domů Kubelíkova a Ondříčkova zadní kolečka pro své a.s. z SKM Praha 3 a.s., aby nám předvedly způsob modernizace bytového fondu jako v panelových domech Lupáčova! A budeme rejžovat na občanech! Opravíme s čuňou dobrého hospodáře (takhle mluvil s. Zdenda Lochmanů a pak střelíme dráž pro privatizaci! Věčný koloběh korupčního přístupu! A panu Sotonovi- co znamená výrok, že ve volebních programech chtějí ODS a TOP 09 umožnit privatizaci všem lidem! Žvásty pane Sotono!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Žvásty pana SOTONY.Dezinformace šíbra!

6.4.2011 20:04 vložil Jindra

Vážený rusivanku, nebo snad Vám mám říkat \"modrak malemstarostou MČ, žižkovák přes 40 let, hurdásek, jankarel, televizni ksicht hurda, petrcile, patrik, jankarel, hrabě, mám toho dost, dobrý hospodář lochmanč, atd atd\". Jste zřejmě psychicky poměrně hodně labilní, protože jediné co velmi dobře umíte je urážet. Jste taky poměrně dobře obeznámen o všem co se kolem lidí na radnici děje. Zajímavé. Co Vám asi ta ODSka udělala? Ale zase mužete být poměrně klidný, pod spoustou přezdivek se tady snaží urážet i další. A tak při čtení přispevku zjišťuji, že si tady taky povídá a někdy světe div se, i odporuje,z jednoho počítače několik osob. To už je opravdu ubohé a trapné. Velmi se divím, že vám na tyhle bláboly reagují někteří politici. Jestli chcete skutečnou debatu, tak pište slušně. A pro admina tohohle webu - dělejte selekci blábolivých uražek. A možná by nebylo od věci přestat chválit do nebes členy Strany zelených a ŽNS.
Jindřich Novotný
Koněvova
Praha 3


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Žvásty pana SOTONY.Dezinformace šíbra!

7.4.2011 15:23 vložil chk

Kolega výše opravdu působí trochu zmateně. Ale nic to nemění na tom, že má v zásadě pravdu. Pana Sotonu jsem slyšel nestoudně lhát už mnohokrát a také bych si na jeho místě představoval někoho jiného. O zadavatelích jeho vyjádření nemluvě.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama