Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Nákladového nádraží Žižkov

9.10.2011 12:18 vložil Luboš Čámský

Dobrý den pane Popove,
jenom mám jedno takové malé zamyšlení a to z pozice občana. Právě jsme obdrželi do schránek další významné číslo radničních novin. A hned na titulní straně máme fotografii významných představitelů MČ Praha 3 (pamatuji si na doby, kde vždy v novinách na titulních stranách byly usměvavé tváře představitelů moci - ale to jen na okraj) s popiskem: ...... ochutnali (zleva): místostarosta Pavel Sladkovský, starostka Prahy 3 Vladislava Hujová, místostarosta Tomáš Kalousek, pražský primátor Bohuslav Svoboda a místostarosta Jiří Matušek. A teď k jádru zamyšlení: V tomto svém příspěvku píšete "Z návštěvy pana Mgr. Dobeše mám velice rozpoluplné ...."
Jako občan v tomto případě nevím o jakém Mgr. Dobešovi píšete. To je obyčejný občan Prahy 3? Nebo, kdo to je? S odkazem na ony RN bych přepokládal, i s ohledem na to, že tento příspěvek píše předseda redakční rady RN, větu: Z návštěvy "ministra dopravy Pavla Dobeše" ....... Tak nějak se domnívám, že když nějakou obec navštíví jakýkoli ministr, tak se taky nepíše byl tady Novák.
A jenom dotaz. Jak spolu vychází ODS (primátor Bohuslav Svoboda) a TOP09 (starostka Prahy 3 Vladislava Hujová), když na Magistrátu hl.m.Prahy si nemohou tyto dvě strany přijít na jméno? Zdravím. Berte to jen jako zamyšlení občana trávícího na Praze 3 50 let. Jinak hlavně zdraví.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama