Diskuse

Názor zastupitele: Dohodou s Central Group se Praha 3 zbavuje kontroly nad územím Nákladového nádraží Žižkov

Vložit nový příspěvek

Po Hujové potopa - bude zažalovaná, nebo ne ...?

13.6.2018 09:53 vložil ANNA

Už se ví, že Central Group má na Žižkov monopol,
ceny Central Group nejsou pro běžné obyvatele a byty jsou až do poloviny výšky domů stavěné coby 1+KK o ploše menšího kapesníku a tedy jen na krátkodobé pronájmy.
Hujová ze Žižkokva uděla ubytovnu.
Kdysi starostka Kozumplíková cíleně vystěhovala nepřízpůsobivé ( jednoduše neplatili, tak šli ) a bojovala za nulovou toleranci hernám.
Hujová a celá její koalice Žižkov pohnojila na dlouhá léta.
Obnova špinavého Žižkova nebude jen tak a Central Group už nám zůstane , zatímco Radnice byty obbecní pro své občany stavět přestala a přitom jsou to j e j í pozemky, kterých se vzdává a cpe developerům do klína!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Po Hujové potopa - bude zažalovaná, nebo ne ...?

13.6.2018 13:37 vložil Radek

A kdo za to může, že díky obstrukcím ze strany třídních nepřátel výstavby a hesly jak z Rudého práva "Tady není developerovo" se zakonzervoval železobetonový skelet NNŽ a původní developer ztratil chuť stavět a prodal to Centralgroupu? Ted budeme mít všechny baráky na Olšanské a kolem nádraží stejné ve stylu CG - lego, protože bohužel nabídnout různorodou architekturu jakou mají mít např. domy na místě Smíchovského nádraží je zde jen vlhký sen.
Ad špína - kdo tu občas psal články, jak počmárané ulice plné heren jsou to právé , co na žižkově lze obdivovat, že kvůli tomu se sem stěhuje nějaký umělec a je z toho nadšen?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama