Diskuse

Názor zastupitele: Hazard s kempem na Pražačce

Vložit nový příspěvek

kemp Na Pražačce

22.10.2016 09:56 vložil zdenek

proč o tom rozhoduje nějaký pan Bartásek. Ten si m,ůže vybrat, kdo se mu líbí. proč je tam právě pan Bartásek. a kdo ho vybral. V soutěži o cenu byly nabídnuty řádově podobné částky. mohla se přece panu Renzovi zvýšit. Když to bylo vybavené a občané tam byli spokojeni, proč se to má ničit kvůli bezvýznamnému panu Bartáskovi


Reagovat  Reagovat s citací


Chujovina

16.3.2016 13:02 vložil Rory

Ač se velmi snažím porozumět nové strategii výměny provozovatele kempu, stále se mi to nedaří...Současný provozovatel myslím dostatečně dokázal jak schopný dokáže být co se týká zvelebování a komplexního vedení kempu a jsem přesvědčená že to tak skvěle funguje hlavně díky vztahu pana Remzi ke kempu, pro něj je to srdcová záležitost a vypiplané dítě, a proto jsem přesvědčena, že by měl mít přednostní právo k pronájmu, samozřejmě za odpovídající tržní nájem. Když jde jen o peníze, tak by se to dozajista zvýšením nájemného řešit dalo, obávám se ale, že úžasné a důležité transparentní výběrové řízení má už svého vítěze...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Chujovina

16.3.2016 14:43 vložil 276223

O kolik by se ten nájem měl zvýšit? Kdo by to měl určit a podle čeho?


Reagovat  Reagovat s citací


Naprosté kecy

15.3.2016 16:32 vložil Jaromír Hajný

Remza má pronajatý areál od roku 2003. To je doba zlaté éry Pavla Hurdy. Hurda takových "nájmů" rozdal daleko více. Tady za celý kemp platili krásných 70 tis. ročně! a postupně to zvedali na 200 tis. ročně. Za celý areál! Super místo v Praze. Teď to někdo chce po 13 letech rejžování přesoutěžit a greenhorn si na tom začne mastit triko. Pakárna.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Naprosté kecy

15.3.2016 17:11 vložil Petr Košař

Cituji z vašeho článku: "Představitelé radnice, starostka Hujová nebo místostarostové Bellu či Materna od kroků pana Bartáska dávají ruce pryč, nebo výběrové řízení přímo podporují. Jde přece o nejtransparentnější způsob jak maximalizovat zisk z pronájmu." A co je na tom špatného? Podle vás by bylo transparentnější říct, tak mně dejte pane Renza o 50 litrů víc a jedeme dál?? Takhle jste postupoval jako místostarosta při podpisu smluv??? Prostě bez výběrových řízení, rovnou z ruky do kapsy, to je vaše praxe????


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Naprosté kecy

15.3.2016 17:17 vložil Jaromír Hajný

Z mého článku?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Naprosté kecy

15.3.2016 17:28 vložil Petr Košar

Pane Hajný, samozřejmě jsem reagoval na článek pana zastupitele Ruta. Omlouvám se za nejasnost.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Naprosté kecy

16.3.2016 08:50 vložil Honza

70 tisíc ročně za prázdnej palouk není zase tolik, on takovej kemp evidentně zase tolik nevydělá. Navíc když tam nájemce za ta léta proinvestoval poměrně dost peněz, což je jasně vidět. Udělal z toho fajn místo, kde se dá posedět a rozhodně je v zájmu Prahy 3, aby existoval venkovní prostor, kam se dá v klidu zajít posědět i s dětmi. Narozdíl od idiotských kasín a pajzlů všude okolo totiž tenhle kemp plní i poměrně zásadní společenskou funkci a jestli na tom Praha 3 vydělá o pár korun víc nebo míň je podle mě až to poslední, co by mělo obyvatele Žižkova a radnici zajímat.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama