Diskuse

Názor zastupitele: Hazard s kempem na Pražačce

Vložit nový příspěvek

Naprosté kecy

15.3.2016 16:32 vložil Jaromír Hajný

Remza má pronajatý areál od roku 2003. To je doba zlaté éry Pavla Hurdy. Hurda takových "nájmů" rozdal daleko více. Tady za celý kemp platili krásných 70 tis. ročně! a postupně to zvedali na 200 tis. ročně. Za celý areál! Super místo v Praze. Teď to někdo chce po 13 letech rejžování přesoutěžit a greenhorn si na tom začne mastit triko. Pakárna.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Naprosté kecy

15.3.2016 17:11 vložil Petr Košař

Cituji z vašeho článku: "Představitelé radnice, starostka Hujová nebo místostarostové Bellu či Materna od kroků pana Bartáska dávají ruce pryč, nebo výběrové řízení přímo podporují. Jde přece o nejtransparentnější způsob jak maximalizovat zisk z pronájmu." A co je na tom špatného? Podle vás by bylo transparentnější říct, tak mně dejte pane Renza o 50 litrů víc a jedeme dál?? Takhle jste postupoval jako místostarosta při podpisu smluv??? Prostě bez výběrových řízení, rovnou z ruky do kapsy, to je vaše praxe????


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Naprosté kecy

15.3.2016 17:17 vložil Jaromír Hajný

Z mého článku?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Naprosté kecy

15.3.2016 17:28 vložil Petr Košar

Pane Hajný, samozřejmě jsem reagoval na článek pana zastupitele Ruta. Omlouvám se za nejasnost.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Naprosté kecy

16.3.2016 08:50 vložil Honza

70 tisíc ročně za prázdnej palouk není zase tolik, on takovej kemp evidentně zase tolik nevydělá. Navíc když tam nájemce za ta léta proinvestoval poměrně dost peněz, což je jasně vidět. Udělal z toho fajn místo, kde se dá posedět a rozhodně je v zájmu Prahy 3, aby existoval venkovní prostor, kam se dá v klidu zajít posědět i s dětmi. Narozdíl od idiotských kasín a pajzlů všude okolo totiž tenhle kemp plní i poměrně zásadní společenskou funkci a jestli na tom Praha 3 vydělá o pár korun víc nebo míň je podle mě až to poslední, co by mělo obyvatele Žižkova a radnici zajímat.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama