Diskuse

ODS si udržela vliv na akciové společnosti Prahy 3

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výstižné

3.10.2011 17:26 vložil Bez iluze

Stačí se dohodnout s Žižkov nejen sobě, vyvolat hlasování a revokovat dřívější usnesení.

Stačilo si dát jako podmínku pro vznik koalice s ODS totální obměnu vedení akciovek. Vzhledem k naivitě členů TOP 09 zcela neprůchodné. Bohužel jste neznali politické poměry v Praze 3 a až po vzniku koalice jste zjistili co se děje.To už bylo na změnu v akciovkách pozdě. ODS si s vámi pohrála jak kočka s myší a teď se vám to nelíbí. To se dá pochopit, protože nikdo nechce vypadat jako blb. Každopádně to, že se vám AŽ po roce vůbec podařilo dostat dovnitř akciovek o něčem svědčí. Bohužel o ničem dobrém pro TOP 09. Ještě teď jste naivní.

Ble, ble, ble. Ty informace měly být dávno zvěřejňovány. Smlouvy jsou záměrně "uschovávány" pod křídla akciovek, kde prý podléhají obchodnímu tajemství. Po celou dobu se snažila Strana zelených a Žižkov nejen sobě k informacím dostat, ale kde nic tu nic. ODS s ČSSD si dál jede svoje kšefty vám přímo pod rukama.
Teď se k informacím o smlouvách týkajících se Lupáčovky snaží dostat občanské sdružení Oživení. Taky z velké části marně.

Ohledně zveřejňování na webu. To je krásná myšlenka, ale jenom podtrhuje vaší naivitu. Na tom webu nejsou ani teď zobrazovány zápisy z výborů a komisí. Zápisy ze zastupitelstva jsou tam poslední 3 a před rokem 2011 vůbec nic.

Zadržování informací, to je to, co se aktivně praktikuje na webu MČ Praha 3.Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výstižné

4.10.2011 14:20 vložil XOOR

Ano, mate naproprostou pravdu - vubec jsme netusili co se v akciovkach deje.
Asi proto je mame ve volebnim programu jako samostatny bod zcela omylem.
Nebyl jsem u koalicniho vyjednavani, ale nemyslim si, ze by jediny bod byl tak fatalni, ze by s nim stalo a padalo vsechno ostatni.
Obzvlast, kdyz uvazim alternativy.
Jen si prskejte dal, sice nevim kdo jste, ale nez s takovymi tak radsi (naivne) s ODS... :)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výstižné

4.10.2011 14:45 vložil Bez iluze

Tím je asi řečeno vše. Hezkou cestu s ODS. Doufám, že ti voliči, kteří si tolik přáli změnu v Praze 3 budou brát vyjadřování členů TOP 09 na zřetel i při rozhodování v příštích volbách. Kdo volí TOP 09, volí ODS.

Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výstižné

4.10.2011 14:59 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Nezlobte se na mě, ale teď jste docela dobře prezentoval jeden ze základních problémů české politiky. To je samé MY - VY - S NIMI - PROTI VÁM... V parlamentu se pravidelně střídá pravice s levicí, takže většina reformních snah nepřežije více jak jedno volební období. Schází snaha o všeobecnou shodu.

Z mého pohledu by bylo daleko více kulturní, kdyby se opozici neupíralo právo kontroly a vzhledem k tomu, že mají podporu významné části obyvatelstva, tak by si zasloužili i své slovo. To se v Praze 3 nedělo a bohužel i nadále neděje a jeden na druhého jen pokřikujete. Přitom politici přicházejí a zase odcházejí, jen ty seky po nich zůstávají.


Reagovat  Reagovat s citací


Výstižné

4.10.2011 19:59 vložil Simeon Popov

Ještě jednou dobrý den pane "Kardinále",
souhlasím s Vámi, já osobně jsem veřejně tvrdil a budu tvrdit, že je nutné řešit problémy prací, hledáním řešení, děláním rozumných kompromisů, věcným diskutováním apod., a to vše společně, bez rozdílu na stranickou příslušnost, jelikož vždy jde o lidi (v případě, že se něco vyjednává) a vše by se mělo dělat pro lidi. V určitých případech je nutné hledat společnou řeč, opustit populismus, ješitnost, zbavit se předsudků a přílišné podezíravosti. Samozřejmě budou vždy mezi lidmi, politickými stranami rozdíly, minimálně v tom jakými prostředky určitý cíl dosáhnout, ale směr by snad měl být vždy stejný.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama